Valorant oynayacak arkadaşlar arıyorum

kimpossible

Decapat
Merhabalar. Ben uzun oyun gecmisi olan bir insan değilim, pandemide oyun oynamaya başladım ve Valorant oynuyorum genelde. Rankım gümüs-Gold arası değisiyor. Cok iyi oynamıyorum genelde Support karakterler oynuyorum. Oyunun kitlesi malum, yasca da büyük oldugum için beraber girecek birileri bulmam zor oluyor. Açıkçası bazen tek de sarmıyor... 23 yasından büyük, seviyeli ama aynı zamanda keyifli oyun oynayabileceğimiz birileri yazarsa sevinirim.

Siz oynamayı eğlenmeyi yaşa bağladıkça umarım hepiniz her zaman mutsuz olursunuz.

Bu kadar alınganlığa ve bedduaya gerek var mıydı :D Çocukların kostüm istemesinden, toksiklik yapmasından ve işlerine gelmeyince teyze, karı veya daha yazmak istemeyeceğim şeyler demesinden yorulmuş olabilirim üstüne alınmana gerek yoktu böyle biri değilsen.Oynayabileceğin bir sürü kişi vardır benim isteğimi dert etmen tuhaf cünkü kimseye bir zararı olmayan bir seçim?

Abla bulamazsın gerçekten bende şu an Gold2'yim 16 yaşındayım ama cidden sıkıldım ve silmek üzereyim oyunu, arkadaş yok herkes sahte, oyunda gelenler desen toxic boş insanlar, kız gelse hemen biri yavşamaya başlıyor, böyle bir ülkede yaşıyoruz ben CS:GO göç ediyorum sana iyi oyunlar ablacım :)

Abla bulamazsın gerçekten bende şu an Gold2'yim 16 yaşındayım ama cidden sıkıldım ve silmek üzereyim oyunu, arkadaş yok herkes sahte, oyunda gelenler desen toxic boş insanlar, kız gelse hemen biri yavşamaya başlıyor, böyle bir ülkede yaşıyoruz ben CS:GO göç ediyorum sana iyi oyunlar ablacım :)
Biraz daha hakim olsaydım türe, aimim daha iyi olsa ben de CS:GO denerdim ancak yeni oyuna kolayca baslayabilen biri değilim.Dediklerinde cok haklısın ne yapalım biz de tüm sesleri ve chati sessize alıp oynamaya devam edeceğiz gidebildiği yere dek :D İyi oyunlar dilerim ben de sana tesekkür ederim yanıtın icin 🌸

Biraz daha hakim olsaydım türe, aimim daha iyi olsa ben de CS:GO denerdim ancak yeni oyuna kolayca baslayabilen biri değilim. Dediklerinde cok haklısın ne yapalım biz de tüm sesleri ve chati sessize alıp oynamaya devam edeceğiz gidebildiği yere dek :D iyi oyunlar dilerim ben de sana teşekkür ederim yanıtın için 🌸

İstersen girelim beraber ama günde 8 10 saat oynarken artık en fazla 2 3 maç atıyorum Discord varsa ekle abla grain#5756

Geri
Yukarı