Valorant oyun içindeyken çöküyor

Arkadaşlar Valorant'ta oyunu oynarken atıyor belli bir zaman aralığı yok. Bazen bir maçta 2 bazen 5.hepsinde farklı hatalar birisinde val 3 birinde val81 bazen ekran kartı çöktü diyor. Bazen oyun kendini kapatiyor direk açıyorum aciliyor sonra atiyor bazen tamamen PC donuyor yeniden baslatiyom. Bazen sadece Valorant duruyor Görev Yöneticisi'nden kapat aç yapıyorum. Sicaklik değerlerinde sıkıntı yok ekran kartı driverda güncel nedeni ne olabilir?

Arkadaşlar Valorant'ta oyunu oynarken atıyor belli bir zaman aralığı yok. Bazen bir maçta 2 bazen 5.hepsinde farklı hatalar birisinde val 3 birinde val81 bazen ekran kartı çöktü diyor. Bazen oyun kendini kapatiyor direk açıyorum aciliyor sonra atiyor bazen tamamen PC donuyor yeniden baslatiyom. Bazen sadece Valorant duruyor Görev Yöneticisi'nden kapat aç yapıyorum. Sicaklik değerlerinde sıkıntı yok ekran kartı driverda güncel nedeni ne olabilir?

Sistem?

Oyunu sil yükle yaptın.
Ekran skrti driver NVIDIA GeForce'dan yükledim nasıl silebilirim?
DDU ile. Sonra ekran kartı sürücünü Google'den bulup indir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230618_202349.jpg
    Screenshot_20230618_202349.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot_20230618_202344.jpg
    Screenshot_20230618_202344.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_20230618_202339.jpg
    Screenshot_20230618_202339.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20230618_202336.jpg
    Screenshot_20230618_202336.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 18
DDU ile. Sonra ekran kartı sürücünü Google'dan bulup indir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bir ayar yapmam lazımmı.

Görev Yöneticisi'nden yüksek önceliğe ayarladıysanız olabiliyor.

Hepsi normalde.

Hocam direk açtım bir şeye ellemedim şeye tıklıyorum temizledikten sonra yeniden başlat.

Hocam yaptım bilgisayar çok kasıyor GeForce Experience indiriyorum şu an ama gelişmiş ekran ayarlarından Hz değiştiremiyorum gözükmüyor.

Hala bu hatayı veriyor.

Bir ayar yapmam lazımmı.

Hepsi normalde.

Hocam direk açtım bir şeye ellemedim şeye tıklıyorum temizledikten sonra yeniden başlat.

Hocam yaptım bilgisayar çok kasıyor GeForce Experience indiriyorum şu an ama gelişmiş ekran ayarlarından Hz değiştiremiyorum gözükmüyor.

Hala bu hatayı veriyor.

Hocam kimse yok mu günlerdir düzelmedi Rio'ta ticket attım iki kez onlarda çözemedi dediklerimi yaptım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    84,7 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    13,2 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı