Çözüldü Valorant pikselleşiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MustafaMrc0643

Picopat
Daha fazla  
Valorant oyuncuyusum. Ekranda pixelleşmeler fark ediyorum. Yeni yeni olmaya başladı eskiden olmuyordu veya gözüme çarpmıyordu. Valorant'ta sağa sola aşağı yukarı hareket ettirdiiğimde mousei silahda karakterin elinde skor tablosu bile pixelleşiyor ama fareye ellemediğiimde pixellik olmuyor. Ghosting test yaptırdım ghosting yok gözüküyordu. Çözünürlük 1920x1080 oynuyorum. Başka oyunlarda fark etmedim bu olayı. Oyun oynarken dikkatimi dağıtıyor. Ne yapmam gerekiyor?

Monitörüm: MSI 23.8" G2412 170Hz 1ms HDMI DP FreeSync Premium FHD IPS Gaming Monitör | ITOPYA

FPS: 200-300 arası gidip geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartı AMD ise Radeon Software programı üzerinden Radeon Boost ayarını deaktif edin.
Fark ediyorum. Yeni yeni olmaya başladı eskiden olmuyordu veya gözüme çarpmıyordu. Valorant'ta sağa sola aşağı yukarı hareket ettirdiiğimde mousei silahda karakterin elinde skor tablosu bile pixelleşiyor ama fareye ellemediğiimde pixellik olmuyor. Ghosting test yaptırdım ghosting yok gözüküyordu. Çözünürlük 1920x1080 oynuyorum. Başka oyunlarda fark etmedim bu olayı. Oyun oynarken dikkatimi dağıtıyor. Ne yapmam gerekiyor?

1698393496822.png

Kapalı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı