Valorant pingi 300 oluyor

kaanrhyme

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Türk Telekom kullanıcısıyım. Paketim 20 Mbps. Normal şartlarda Minecraft Multiplayer, CS:GO, GTA Online gibi oyunlarda çok fazla pingim olmaz. 20 civarlarında gezer ve çok az drop yerim. Ama Valorant'ta aynı şey olmuyor. 1 maç atayım diyorum pingi 8 gösteriyor sonra bir daha bakıyorum 200-300 oluyor sonra geri düşüyor. Çok fazla oluyor bu da oynama hevesimi kaçırıyor. Sebebini bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, merhaba. Türk Telekom kullanıcısıyım. Paketim 20 Mbps. Normal şartlarda Minecraft multiplayer, CS:GO, GTA Online gibi oyunlarda çok fazla pingim olmaz. 20 civarlarında gezer ve çok az drop yerim. Ama Valorant'ta aynı şey olmuyor. 1 maç atayım diyorum pingi 8 gösteriyor sonra bir daha bakıyorum 200-300 oluyor sonra geri düşüyor. Çok fazla oluyor bu da oynama hevesimi kaçırıyor. Sebebini bilen var mı?

Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test pinginizi kontrol edin Türk Telekom Vodafone gibi arada sırada kafayı yiyor olabilir ben Vodafone kullanıyorum Minecraft'da 20 ms alıyorum akşamları arada 300 1200 arası değişiyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-13 213622.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-13 213622.png
    51,6 KB · Görüntüleme: 24

Yeni konular

Geri
Yukarı