Valorant RGX 11Z Pro Vandal mı, Ejder Ateşi Vandal mı?

Brazen

Decapat
Bugün mağazama RGX 11Z Pro ve Ejder Ateşi Vandal gelmiş. İkisinden birini almak istiyorum. Elimde 3000 VP var yani ikisine de VP yetiyor. Ama hangisini alacağıma karar veremedim. Sizce hangisini alayım?

En animasyonlu özel vandalım olsun diyorsanız Ejder Vandal alın. Bende RGX vandal var memnunum vuruş hissi güzel.

Ejder vandal hemen bayıyor gibi ve Vandal hissiyatından uzak hissettim. RGX daha iyi ben bekledim mağazaya gelmedi Delipop aldım ondan da memnunum oynaması hissiyatı çok zevkli.

Duruma göre değişir rgx ben sevmiyorum ejderin spreyi daha rahat hissettiriyor ses ve animasyondan dolayı full hs oynuyorsanız asil daha zevkli hissettiriyor dediğim gibi zevk renk konusu.

Rgx 11Z Pro bence. Ejder ateşi bir süre sonra sıkmıştı beni.

Ejder bir süreden sonra sıktırır ama rgx 11Z Pro'yu bilmiyorum rgx al beğenmezsen ejder al.

En animasyonlu özel vandalım olsun diyorsanız Ejder Vandal alın. Bende rgx vandal var memnunum vuruş hissi güzel.

Ejder Vandal hemen bayıyor gibi ve vandal hissiyatından uzak hissettim. Rgx daha iyi ben bekledim mağazaya gelmedi delipop aldım ondan da memnunum oynaması hissiyatı çok zevkli.

Rgx hiç oynamadım ama ejder oyundaki en iyi vuruş hissiyatı olan set bence.

Duruma göre değişir rgx ben sevmiyorum ejderin spreyi daha rahat hissettiriyor ses ve animasyondan dolayı Full HS oynuyorsanız asil daha zevkli hissettiriyor dediğim gibi zevk renk konusu.

Rgx renksiz gibi bence ejder alsın arkadaş.

Ek olarak turnuva maçlarında rgx vandal bu sıralar çok tercih ediliyordu.

Herkese teşekkürler. RGX 11z Pro Vandal'da karar kıldım.

Geri
Yukarı