Valorant Riot Games'e giriş yapılmıyor

m47

Kilopat
Bilgisayarımı sıfırladım Valorant indirmek için giriş yapıyorum hesabıma atmıyor tekrar şifre girmemi istiyor. LoL için denedim giriş yaptım ama Valorant için olan sekmeye giriş yapamıyorum neden?
Bundan bahsediyorum bu arada. Client değil.

1663593711664.png

Bilgisayarımı sıfırladım Valorant indirmek için giriş yapıyorum hesabıma atmıyor tekrar şifre girmemi istiyor. LoL için denedim giriş yaptım ama Valorant için olan sekmeye giriş yapamıyorum neden?

Eki Görüntüle 1522056
Farklı tarayıcıdan veya gizli sekmeden deneyebilirsin. Belki sitede anlık sorun vardır.

Eki Görüntüle 1522056
İndirmek için giriş yapmana gerek yok buradan indir VALORANT: Riot Games'in 5'e 5, karakter tabanlı, taktiksel nişancılık oyunu .

Ha yok ben hesabıma giriş yapmak istiyorum diyorsan çerezleri temizle ve valorant'in giriş için yönlendirdiği ve playvalorant.com'u izin verilen çerezlere ekle. Koruma yüksek koruma ise ve engelliyorsa orta veya düşük yap ve tekrar giriş yap. Bu arada buda olmazsa koruma istisnalarına ekle bahsettiğim siteleri. Sonra geri düzeltebilirsin ayarlarını.

Farklı tarayıcıdan veya gizli sekmeden deneyebilirsin. Belki sitede anlık sorun vardır.
Dediğin gibi bazen Edge'de oluyor böyle hatalar. Chrome ile dene. @m47

Son düzenleme:

Geri
Yukarı