Valorant Sesli uzaklaştırmayı özür dileyince kaldırır mı?

Daha fazla  
Öncelikle selam. Valorant'tan ortalama bir süre geçici uzaklaştırma yedim. Sesli olarak uzaklaştırma yemişim fakat bu durum için çok üzgünüm acaba Riot'a ticket atsam özür dileklerimi ve ders çıkardığımı yazsam (Valorant'ta rage herkes atabiliyor) fakat biraz sert atmış olabilirim ama bu kadar bir süre uzaklaştırma yiyeceğimi sanmıyordum. Acaba yardımcı olurlar mı?

Riot Games biraz aşağılık bir firma olduğu için havada 40 takla atıp tek kombo da 1 milyon Suriyeli'yi evine yollasanız bile kabul edilmez.

Aşağılık bir firma ne alaka hocam? Arkadaş sohbette söylenmemesi gereken şeyler söylemiş, muhtemelen küfür etmiş ve ban yemiş. Bunun kaldırılmaması çok çok normal, hatta özürle kaldırılsaydı bu yanlış olurdu.

Öncelikle selam. Valorant'tan ortalama bir süre geçici uzaklaştırma yedim. Sesli olarak uzaklaştırma yemişim fakat bu durum için çok üzgünüm acaba Riot'a ticket atsam özür dileklerimi ve ders çıkardığımı yazsam (Valorant'ta rage herkes atabiliyor) fakat biraz sert atmış olabilirim ama bu kadar bir süre uzaklaştırma yiyeceğimi sanmıyordum. Acaba yardımcı olurlar mı?

Hiçbir şekilde haklı olarak yardımcı olmazlar, Özür diledikten sonra kabul etmezler ise ve ısrarla yeniden bilet açarsanız 1. biletten sonra açtığınız itiraz biletleri otomatik kapanır. Riot biraz katı davranıyor bu konularda ve iyi de iş çıkarıyor.

Aşağılık bir firma ne alaka hocam? Arkadaş sohbette söylenmemesi gereken şeyler söylemiş, muhtemelen küfür etmiş ve ban yemiş. Bunun kaldırılmaması çok çok normal, hatta özürle kaldırılsaydı bu yanlış olurdu.
Yok ben küfür için demedim. Firmanın kendisinden bahsediyorum.

Konu ciddi mi troll mü karar veremedim. Bu şey gibi olmuş ailevi değerlere küfredip sonra pardon kanka demek gibi olmuş. Diğer mesaj yazan kullanıcılara gelirsek, özür dilemek için ilah olmanıza gerek yok. Konuda özür dilemek için tanrı olmak gerekiyor gibi bi vibe verilmiş.

Kömserim bu adamın evini yaktıkdan sonra gözlerini oyup köpeklerini yedirdm ve canlı canlı yaktım ama özür dilerim hatamın farkındayım.

Arkadaşlar olay bildiğinz gibi değil siz biraz yanlış anlamışsınız ben en son attığım emin olduğum Game'de 2 pre Allah'a peygambere küfür edip trolluyordu bende cok aşırı fazla flame atmadım onlara.

Geri
Yukarı