Valorant siyah ekran sorunu

suiti

Decapat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar. Öncelikle sorunumdan bahsetmek istiyorum. Valorant'a girdim, poligona geçtim ve kahvaltı etmeye gittim. Geldiğimde sadece siyah bir ekran vardı. Ardından 1 saat boyunca AC Odyssey oynadım, belki de sistem yük altına girince kapanıyordur diye düşündüm. (Zaten sistem kapanmıyordu da Valorant'ta siyah ekran oluyordu, alt+F4 atınca masaüstüne yine normal bir şekilde gelebiliyordum.) ama en ufak bir takılma bile olmadı ki sistemimi 3-4 ayda bir temizliyorum. AC Odyssey oynarken sıcaklıkları da kontrol ettim, ekran kartı %97 kullanılırken Max 71 derece ve işlemci %96 civarında iken Max 65 derece görüyor. Sıcaklık ile ilgili bir problem olduğunu düşünmüyorum, ayrıca ben CS:GO'da ölüm maçına girip, AFK bir şekilde PC'yi 2 gün açık bırakan biriyim. 1 yıldır da bir problem yaşamadım. CS:GO'da vs. yine bir problem yok ama demin Valorant'a tekrar girdiğimde yine 10 dakikanın sonunda poligonda siyah ekran ile karşılaştım. Sorun PC ile mi alakalı yoksa Valorant ile mi?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sistem özellikleri;
- MSI RTX 2060 Gaming Z.
- i5 9600K.
- MSI MPG Z390 GAMING Plus.
- Cooler Master K500L+Cooler Master MasterWatt 600W 80+
- Samsung 860 Evo 250GB.
- Seagate Barracuda 1 TB 7200RPM.
- G.Skill Sniper X 2x8 3000MHz RAM.
- Noctua NH-D14.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Öncelikle sorunumdan bahsetmek istiyorum. Valorant'a girdim, poligona geçtim ve kahvaltı etmeye gittim. Geldiğimde sadece siyah bir ekran vardı. Ardından 1 saat boyunca AC Odyssey oynadım, belki de sistem yük altına girince kapanıyordur diye düşündüm. (Zaten sistem kapanmıyordu da Valorant'ta siyah ekran oluyordu, alt+F4 atınca masaüstüne yine normal bir şekilde gelebiliyordum.) ama en ufak bir takılma bile olmadı ki sistemimi 3-4 ayda bir temizliyorum. AC Odyssey oynarken sıcaklıkları da kontrol ettim, ekran kartı %97 kullanılırken Max 71 derece ve işlemci %96 civarında iken Max 65 derece görüyor. Sıcaklık ile ilgili bir problem olduğunu düşünmüyorum, ayrıca ben CS:GO'da ölüm maçına girip, AFK bir şekilde PC'yi 2 gün açık bırakan biriyim. 1 yıldır da bir problem yaşamadım. CS:GO'da vs. yine bir problem yok ama demin Valorant'a tekrar girdiğimde yine 10 dakikanın sonunda poligonda siyah ekran ile karşılaştım. Sorun PC ile mi alakalı yoksa Valorant ile mi?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sistem özellikleri;
- MSI RTX 2060 Gaming Z.
- i5 9600K.
- MSI MPG Z390 GAMING Plus.
- Cooler Master K500L+Cooler Master MasterWatt 600W 80+
- Samsung 860 Evo 250GB.
- Seagate Barracuda 1 TB 7200RPM.
- G.Skill Sniper X 2x8 3000MHz RAM.
- Noctua NH-D14.
Merhaba aynı problemi yaşıyorum. Öncesinde oyun sorunsuz çalışıyordu, sonrasında siyah ekran verdi pencereli tam ekranda kullandım fps düştü. Dün oyunu silip tekrar yükledim aynı siyah ekran veriyor hala. Çözebildiyseniz yazarsanız çok sevinirim.

Merhaba aynı problemi yaşıyorum. Öncesinde oyun sorunsuz çalışıyordu, sonrasında siyah ekran verdi pencereli tam ekranda kullandım FPS düştü. Dün oyunu silip tekrar yükledim aynı siyah ekran veriyor hala. Çözebildiyseniz yazarsanız çok sevinirim.

Ben oyun silip yükleyince sorun çözülmüştü, tek çare ticket atmak gibi gözüküyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı