Çözüldü Valorant sürekli yeniden başlatma istiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

behmek

Femtopat
Daha fazla  
Ekran kartı
Nvidia GeForce GTX 660
Anakart
SABERTOOTH P67
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz, 3401 Mhz
Dediğim gibi Valorant sürekli sadece yeniden başlatma istiyor. Her çözümü denedim neredeyse artık olmuyor. Ya çözümü yaparken hata veriyor, ya da çözümü yaptıktan sonra aynı hata oluyor. Sistemimde yetiyor bir de. Bunun çözümünü bilen var mı?

Çözüm
Bu Vanguard açılıyor mu peki PC başlattığınızda sağ alta geliyor mu? Çünkü bazı FPS yükseltme videoları bütün başlangıç uygulamalarıyla birlikte bunu da kapatıyor öyle olunca Valorant açılmıyor.

Vanguard açık ve etkin durumda.

Sorun bazı işlemlerin açık olmasıymış. Yani sorun çözüldü.
Fotoğraf atar mısınız ya da neden yeniden başlatma istiyor? (örneğin ile programı mı?)

Böyle. Ki ben bilgisayarı kaç kez yeniden başlattığım halde böyle.

Yeniden başlatmadan kastınız nedir? Bu hile programı için mi yeniden başlatma istiyor.

Riot oyuna girmem için sürekli yeniden başlatma istiyor. 10 kez yeniden başlatmışımdır yani.

Dosya Ekleri

• reboot.PNG
    reboot.PNG
    1.004,5 KB · Görüntüleme: 17
Böyle. Ki ben bilgisayarı kaç kez yeniden başlattığım halde böyle.

Riot oyuna girmem için sürekli yeniden başlatma istiyor. 10 kez yeniden başlatmışımdır yani.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşe yarayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşe yarayabilir.

Bu çözümü denemiştim ancak çözümü yapmaya başladığım anda hata verdi.

Bu çözümü denemiştim ancak çözümü yapmaya başladığım anda hata verdi.

Bu Vanguard açılıyor mu peki PC başlattığınızda sağ alta geliyor mu? Çünkü bazı FPS yükseltme videoları bütün başlangıç uygulamalarıyla birlikte bunu da kapatıyor öyle olunca Valorant açılmıyor.

Vanguard açık ve etkin durumda.

Sorun bazı işlemlerin açık olmasıymış. Yani sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı