Valorant tam ekran olmuyor

Valorant hiçbir şekilde tam ekran olmuyor. 1 Nisan güncellemesinden önce ne güzel oynuyordum şimdi hiç olmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka bana da oldu bu çarşamba yama gelecek belki o zaman düzelir.

Merhaba arkadaşlar birebir aynı sorunu yaşıyorum Tam ekrana alınca ekran donuyor f11 veya alt+enter ile pencereliye daha sonra pencereli tam ekrana alıp 20-30 fps ile oynamaya çalışıyorum artık pes ettim oynanmıyor böyle.

Her şeyi denedim düzelmedi. Ticket attım yine çare bulamadılar. Durumun tamamen intel hd graphics 3000 ile ilgili olduğundan eminim ama kanıtlayamam. Bir oyun zevkimiz vardı zehir oldu. Lütfen çözüm bulursanız benimle de paylaşın...

Merhaba arkadaşlar birebir aynı sorunu yaşıyorum Tam ekrana alınca ekran donuyor f11 veya alt+enter ile pencereliye daha sonra pencereli tam ekrana alıp 20-30 fps ile oynamaya çalışıyorum artık pes ettim oynanmıyor böyle.

Her şeyi denedim düzelmedi. Ticket attım yine çare bulamadılar. Durumun tamamen intel hd graphics 3000 ile ilgili olduğundan eminim ama kanıtlayamam. Bir oyun zevkimiz vardı zehir oldu. Lütfen çözüm bulursanız benimle de paylaşın...
Hocam konu açın yoksa ban yiyebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar birebir aynı sorunu yaşıyorum tam ekrana alınca ekran donuyor F11 veya alt+enter ile pencereliye daha sonra pencereli tam ekrana alıp 20-30 FPS ile oynamaya çalışıyorum artık pes ettim oynanmıyor böyle.

Her şeyi denedim düzelmedi. Ticket attım yine çare bulamadılar. Durumun tamamen Intel HD Graphics 3000 ile ilgili olduğundan eminim ama kanıtlayamam. Bir oyun zevkimiz vardı zehir oldu. Lütfen çözüm bulursanız benimle de paylaşın...

Kanka olumlu geri dönüş aldın mı? Vallahi tilt oldum 2 haftadır oyun oynayamıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı