Valorant Tam Ekran Oynanmıyor

İşletim sistemi
Windows 7

Buraktalk1

Centipat
Valorant'ta daha önce bu hatayla karşılaşmamıştım, ama son zamanlarda bu hata canımı sıkmaya başladı. Oyunu tam ekran yapamıyorum ve Black barlar çıkıyor çok sinir bozucu bir hale gelmeye başladı, internette çözümü olmayan bir hata Valorant'ı her tam ekran yapmaya çalıştığım zaman oyun penceresi küçülüp göremediğim bir yere gidiyor, ve otomatik kendini pencereli moda alıyor. Oyunu tam ekran oynayamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız nedir? NVIDIA ise:
Masaüstünde sağ tıklayıp "NVIDIA Denetim Masası'na" girin. Oradan "Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla" seçeneğine tıklayın ve Tam ekranı seçin, daha sonra da uygula tuşuna basın. AMD ise bilen birisi söylesin onu bilmiyorum. :D

Ekran kartım AMD Radeon HD 6450 bu hatayı çözmek için saatlerimi harcadım ama düzeltemedim Valorant desteğe ticket attım ancak gelen cevaplar çare değil ekran kartımın yazılımıyla alakalı bütün ayarlara baktım her şeyi denedim teker teker hiçbiri olmadı bilirsiniz Valorant'ta özel çözünürlük diye bir sıkıntı var ben onu düzeltmek için (VGA) ekran ölçeklendirme modunu aktif ettim ve karşıma böyle bir hata çıktı ekran ölçeklendirmeyi açtığım günden bu güne oyunu tam ekran oynayamıyorum üstte yazdığım problem ile karşılaşıyorum monitörü devre dışı bırakmayı denedim hatta monitör bile değiştirdim maalesef olmadı.

Geri
Yukarı