Valorant tam ekran yapınca donuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Glank

Hectopat
1621190926139.png

Arkadaşlar valoranta yeni gelen güncellemeden sonra oyunum ilk açılışta simsiyah bir ekranla açıldı ancak ses geliyordu. Alt+enter yapıp oyunu pencereli tam ekrana aldım ancak zaten zar zor 60-80 FPS aldığım oyunda Max 40 FPS görüyorum. Tam ekran 4:3 yapmaya çalıştığımda ekrandaki gibi oluyor. Sistem özelliklerim.
Intel Core i7 2670qm -8 GB RAM - NVIDIA GeForce 525m 1GB-Intel HD Graphics 3000.
Not: En son Windows ile beraber ekran kartımı güncellemiştim, sonra oyuna da güncelleme geldi. Acaba sorun benden kaynaklı mı diye Windows'taki güncellemeyi ve ekran kartının sürümünü geriye çektim ancak sonuç değişmedi :( Çözüm bilen var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik kartınız bozulmuş olabilir. Yapmanız gereken oyunda tam ekran yerine pencereli tam ekran moduna getirmek böylece sorun çözülür. Sonra kendiliğinden düzelir diye biliyorum. :)

Intel HD 3000 kaynaklı bir sorun. Riot'a bilet gönderdiğimde bu tarz bir cevap vermişti. Kaç aydır böyle. Sorunun çözülmesi için tam ekran pencereli ya da pencere modunda oynayın. Başka çözümü şimdilik yok. Riot'u bekliyoruz.

Geri
Yukarı