Valorant tam ekran yapınca siyah ekran oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

Glank

Hectopat
Merhabalar, dün Valorant oyununa girdim. Oyun tam ekranda açılıyor ancak simsiyah ama sesler falan geliyor. Ezberlediğim kadarıyla menülere tıklıyorum, tepki veriyor oyun ancak görüntü yok.

Sistem özellikleri:
  • Intel Core i7-2670QM.
  • NVIDIA GeForce 525M.
  • Intel HD Graphics 3000 (Bunu kullanmıyorum oyunda.)
  • 8 GB RAM.
Oyuna ancak Alt+Enter yapıp pencereli tam ekran yaparak giriş yapabiliyorum ama fazla bir FPS düşüşü oluyor.

En son ekran kartımı güncellemiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, dün Valorant oyununa girdim. Oyun tam ekranda açılıyor ancak simsiyah ama sesler falan geliyor. Ezberlediğim kadarıyla menülere tıklıyorum, tepki veriyor oyun ancak görüntü yok.

Sistem özellikleri:
  • Intel Core i7-2670qm.
  • NVIDIA GeForce 525m.
  • Intel HD Graphics 3000 (bunu kullanmıyorum oyunda.)
  • 8 GB RAM.
Oyuna ancak alt+enter yapıp pencereli tam ekran yaparak giriş yapabiliyorum ama fazla bir FPS düşüşü oluyor.

Ben de aynı sorunu yaşıyorum.

Sistem özellikleri:
  • Intel Core i7-2670qm.
  • NVIDIA GeForce 525m.
  • Intel HD Graphics 3000 (bunu kullanmıyorum oyunda.)
  • 8 GB RAM.
Oyuna ancak alt+enter yapıp pencereli tam ekran yaparak giriş yapabiliyorum ama fazla bir FPS düşüşü oluyor.

Benim ekran kartım AMD bende her oyunda tam ekran yapınca siyah ekran oluyordu. HDMI kablosunu çıkarttım taktım düzeldi. Belki sizde de işe yarar, deneyin.

Geri
Yukarı