Valorant tek ajan ile mi oynanmalı?

• Konuyu başlatan OYun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 2B
Poligon bence yetersiz kalıyor en mantıklısı canlı rakip yani ölüm maçı olacaktır hem haritalarda nasıl pozisyon alacağını öğrenirsin hem de reflekslerin gelişir.

0.5 kullanıyorum ideal diye düşünüyorum.
Uygun hassasiyet ayarlarınızı bulduysanız bol bol ölüm maçı oynamanızı tavsiye ederim. Poligon yetersiz kalıyor canlı rakiplere nazaran. Aimlab'da kullanabilirsiniz ama çok faydasını görmedim ben sıkıcı geliyor yani.

1-2 karakterde ustalaşmakta fayda var. O karakterleri seçemediğin takdirde diğerlerini de takıma göre oynayabilecek kadar bilgi sahibi olmalısın.

Her map için 2 ajanın olsun sana tavsiyem bir de oyun tarzı çok önemli mesela ben Raze maininm nedeni takımın kurbanlık koyunum en önden girer ölmek pahasına infomu alır yanımda 1 veya 2 kişiyi alır ölürüm. Safe oynamam rakip takımı savunmada bile darlarım smok oynasamda Omen oynar smok atar körümü atar içeri TP atıp bir kişiyi yanımda alırım gerisi aime kalmış safe oynayan biriysen Killjoy Sova falan oyna etkisini görürsün. Dediğim gibi oyun tarzına göre Hero al takıma göre mainlemek zamanla otuyor elomu merak edenler için şu an plat 2'yim.

Her map için 2 ajanın olsun sana tavsiyem bir de oyun tarzı çok önemli mesela ben Raze maininm nedeni takımın kurbanlık koyunum en önden girer ölmek pahasına infomu alır yanımda 1 veya 2 kişiyi alır ölürüm. Safe oynamam rakip takımı savunmada bile darlarım smok oynasamda Omen oynar smok atar körümü atar içeri TP atıp bir kişiyi yanımda alırım gerisi aime kalmış safe oynayan biriysen Killjoy Sova falan oyna etkisini görürsün. Dediğim gibi oyun tarzına göre Hero al takıma göre mainlemek zamanla otuyor elomu merak edenler için şu an plat 2'yim.

Aynen ben genelde safe oynarım Cypher ve Sova alıyorum genellikle.

Eğer genel olarak çok tercih edilmeyen ve direkt kilitlenmeyen (Viper, Brimstone, Astra, Phoenix, Skye, Sage vs.) ajanlardan birini main yapacaksanız tek bir ajan yeterli olabilir ama özellikle Jett gibi heroları mainleyecekseniz mutlaka bir ikinci, belki de üçüncü ajanınız olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı