Valorant tepki vermiyor

Nexovv

Hectopat
Twitch'de Valorant'ı düşürdüm oyunu kurup yükledim, Vanguard için yeniden başlattım fakat ondan sonra Valorant'ı açmaya çalıştığımda tepki vermiyor. (Sadece imleçte mavi halka dönüyor. Silip tekrar kurdum fakat bir işe yaramadı :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizde MSI Afterburner, AIDA64 vs gibi programlar varsa vanguard acmasina musade etmiyor olabilir oyunu. Su an cok sorunlu ve herkes bu konudan sikayetci.
Bunun yani sira, windowsunuz guncel olmasi gerekmekte. Uyumluluk acisindan sorun cikabiliyor.

Services.msc > vgc > Özellikler > Başlangıç tipi "Otomatik" yapıp deneyin(ve servis kapalıysa çalıştırın) Ek olarak oyunun klasör hedef kısmına --disable-auto-launch komutunu girerek admin olarak çalıştırın.

Services.msc > VGC > özellikler > başlangıç tipi "otomatik" yapıp deneyin(ve servis kapalıysa çalıştırın) ek olarak oyunun klasör hedef kısmına --disable-Auto-launch komutunu girerek admin olarak çalıştırın.

Dediğinizi yaptım Valorant'a bastığımda Riot Client açılmaya başladı, fakat bu seferde oynaya bastığımda tepki vermiyor.

aynı sorunu bende yaşıyorum ve dediklerinizin hepsini yaptım olmuyor giriyorum mavi tik yükleniyorda kalıyor altta oyun açık ama ekran gelmiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı