Valorant TPM 2.0 Hatası Düzeldi mi?

br3

Femtopat
Yer
Kanada
Daha fazla  
Bilgisayarım Windows 11 desteklemediği için TPM ve güvenli önyüklemeyi bypass ederek Windows 11 kurdum, normalde TPM 2.0 olmadığı için Valorant hata veriyordu ama az önce Valorant'ı kurdum 1 el oynadım. Vanguard çalışıyor Valorant TPM sorununu mu çözdü yoksa bir şekilde bug mı oldu? Hesabımın boş yere banlanmasını istemiyorum. Bilgisayarı yeniden başlatınca Valorant hata verdi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarım Windows 11 desteklemediği için TPM ve güvenli önyüklemeyi bypass ederek Windows 11 kurdum, normalde TPM 2.0 olmadığı için Valorant hata veriyordu ama az önce Valorant'ı kurdum 1 el oynadım. Vanguard çalışıyor Valorant TPM sorununu mu çözdü yoksa bir şekilde bug mı oldu? Hesabımın boş yere banlanmasını istemiyorum. Bilgisayarı yeniden başlatınca Valorant hata verdi.

Bu hata değil bu donanımsal bir şey. Senin sistemimde TPM 2.0 olmadığı için hata alıyorsun. TPM 2.0 destekli bir sisteme ihtiyacın var.

Vanguard kontrol döngüsüne girince ya oyundan atıyor ya da hesabınızı banlıyor. Şimdilik hata vermediyse HW identify işlemi döngüsü başlamamış demektir. Daha önceden de benzer durumlar yaşandı. Bu iki sonuca ulaşıyor en son durumda.

Geri
Yukarı