Valorant TPM 2.0 ve Secure Boot hatası

MzSe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde B150 MSI anakart ve i7 6700K GTX 970 var ve ben Windows 11 yükseltmesi yaptıktan sonra hata almaya başladım Valorant'ta nasıl düzeltirim?

Yanlış bilgi
Arkadaşlar elimde B150 MSI anakart ve i7 6700K GTX 970 var ve ben Windows 11 yükseltmesi yaptıktan sonra hata almaya başladım Valorant'ta nasıl düzeltirim?

Kanka maalesef windowsw 11 çıktığından beri çözülebilmiş bir olay değil ve çözümü daha bulunamadı Windows 10'a dönmeni tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Anakartınızda TPM 2.0 desteği yok. İşlemciniz Windows 11 için yeterli değil. Bypass ile kurmuşsunuz. Açılmaması normal. Windows 10 dönün.

Kanka maalesef windowsw 11 çıktığından beri çözülebilmiş bir olay değil ve çözümü daha bulunamadı Windows 10'a dönmeni tavsiye ederim.
Hayır çözülebilmiş bir olay sadece arkadaşın anakartında TPM 2.0 desteği yok o yüzden açamaz normalde destek varsa BIOS üzerinden TPM 2.0 ayarını açmak yetiyor.

Geri
Yukarı