Valorant ucuz VP nereden alınır?

Wörp

Centipat
Yer
Kanada
Daha fazla  
Meslek
Kebapçı
Selam arkadaşlar. Valorant pointlere tekrar zam gelmeden almak istiyorum ama nereden alacağım konusunda pek fikrim yok. Valorant oynayacak vaktim şu anlık yok ilerleyen zamanlarda iyi bir sistemim ve vaktim olduğunda Valorant'ın keyfini çıkarmak istiyorum.
Battle Pass alacağım.

FUPS kartla aldiginda ucuza geliyordu sanırsam.

Selam arkadaşlar. Valorant pointlere tekrar zam gelmeden almak istiyorum ama nereden alacağım konusunda pek fikrim yok. Valorant oynayacak vaktim şu anlık yok ilerleyen zamanlarda iyi bir sistemim ve vaktim olduğunda Valorant'ın keyfini çıkarmak istiyorum.
Battle Pass alacağım.

Merhaba,

Almanya’dan tatil için gelen yeğenim 8500 VP almamı istedi Trendyol üyeliğim var diye. Ben de aldım, kod mesaj geldi ama kullanamadı. Satıcıyla iletişime geçtim onun hesabı Almanya’ya kayıtlı diye bu kodlar geçerli olmuyormuş kullanamadık.

Yani elimde kod var 589 TL’ye almıştım. Uygun bi fiyata almak isteyen olursa diye googlelayıp foruma ulaştım :) İlgilenen varsa yazabilir.

Battle Pass alacağım.
Vatangame üzerinden alabilirsin gayet ucuz.

Battle Pass alacağım.
Oyuneksden alıyorum indirimli fiyatları var uyguna geliyor

Geri
Yukarı