Valorant ücretsiz ayıcık silah uğurluğu

Makaleler
38
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core i5-12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 Prodigy | Logitech G102 Lightsync | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 24H2.
Meslek
Öğrenci
Ucretsiz silah ugurlugu ayicik.

Riot Games redeem'e giris yapin ve kodu girin. Buyuk harflerle.

CC-VAL24-HEART-BUDDY

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kart icin de baska kod.

Ucretsiz silah ugurlugu ayicik.

Riot Games redeem'e giris yapin ve kodu girin. Buyuk harflerle.

CC-VAL24-HEART-BUDDY

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kart icin de baska kod.
Teşekkür ederim hayatımda hiç oynamadım ama "Nerede beleş oraya yerleş."

Neden iyi ki dediniz?
  • LGBT, Pride gibi şeyleri desteklemesi
  • Koşarak adam vurulması
  • Para verdiğiniz itemi satamama, kullanılıp iade edememe
  • Launcherinin güncelleme geldiği zaman yükleniyor kısmında kalıp indirmemesi

Açıkcası daha başlamak istemem ve oynamak istemem, bu Valorant için değil Riot Games için..

• LGBT, Pride gibi şeyleri desteklemesi
  • Koşarak adam vurulması
  • Para verdiğiniz itemi satamama, kullanılıp iade edememe
  • Launcherinin güncelleme geldiği zaman yükleniyor kısmında kalıp indirmemesi

Açıkcası daha başlamak istemem ve oynamak istemem, bu Valorant için değil Riot Games için..

Birincisi bu CS değil, itemi alıp geri satacaksan CS oynaman lazım. Bu her oyuna getirilebilecek bir sistem değil. LGBT olayi da oynayisi etkilemiyor, buna takilacaksaniz birakmaniz gereken daha cook servis, hizmet var. Launcher olayina bir sey demem. Kosarak vurma da oyunun olayi, Riot'un amaci ultra gercekci bir oyun yapmak degil ki neredeyse cogu FPS oyununda durum ayni. Grafikler bosuna cartoon tipinde degil.

Birincisi bu CS değil, itemi alıp geri satacaksan CS oynaman lazım. Bu her oyuna getirilebilecek bir sistem değil. LGBT olayi da oynayisi etkilemiyor, buna takilacaksaniz birakmaniz gereken daha cook servis, hizmet var. Launcher olayina bir sey demem. Kosarak vurma da oyunun olayi, Riot'un amaci ultra gercekci bir oyun yapmak degil ki neredeyse cogu FPS oyununda durum ayni. Grafikler bosuna cartoon tipinde degil.
Konuyu dağıtma istersen, konu burada valorant ücretsiz silah uğurluğu konusu. CS olduğunu nereden çıkardın ben cs hakkında bir şey bahsetmedim ki? Ultra gerçekci olmasını istemem. Bu oynamamak için bana göre bence oynanmayacak bir sebep.

Kod sınırı var mı acaba? @Prime777

Konuyu dağıtma istersen, konu burada valorant ücretsiz silah uğurluğu konusu. CS olduğunu nereden çıkardın ben cs hakkında bir şey bahsetmedim ki? Ultra gerçekci olmasını istemem. Bu oynamamak için bana göre bence oynanmayacak bir sebep.

Kod sınırı var mı acaba? @Prime777

Konunun dağılmasından bahsedip de iyi ki oynamıyorum konularına giren sensin. Su an o sistem bir tek CS'de var cunku, FPS camiasında. Yani ondan bahsetmis oluyorsun :) İstesen de ultra gercekci olmayacaktır zaten. Oyunun icerigi herkese gore degisen bir sey degil, zevk alamadım, bilmem tasarım falan kotu desen neyse.

Konunun dağılmasından bahsedip de iyi ki oynamıyorum konularına giren sensin. Su an o sistem bir tek CS'de var cunku, FPS camiasında. Yani ondan bahsetmis oluyorsun :) istesen de Ultra gerçekçi olmayacaktır zaten. Oyunun icerigi herkese gore degisen bir şey degil, zevk alamadım, bilmem tasarım falan kotu desen neyse.

Kusura bakmayında en azından zahmete girip LoL'deki gibi mağaza sistemi getirilebilirdi. O kadar para yatırdıktan sonra bile Riot'un paşa gönlünün keyfini beklemek çok sıkıcı.

Geri
Yukarı