Valorant üzerine sohbet edelim

Çöp

Ben bu oyunda skilllere anlam veremiyorum. Ya abi adamla çatışırken nasıl aklınıza skill kullanmak geliyor hayret ya.

Kullanabilenlere saygım sonsuz.

Çöp

Ben bu oyunda skilllere anlam veremiyorum. Ya abi adamla çatışırken nasıl aklınıza skill kullanmak geliyor hayret ya.

Kullanabilenlere saygım sonsuz.
Oynadığınız çara bağlı oynadıkça alışırsınız sikllere.

CombatRy diye bir youtuber var o kullanıyor 240 eDPI'yı. Ben crosshair seçemedim yahu.

CombatRy diye bir youtuber var o kullanıyor 240 eDPI'yı. Ben crosshair seçemedim yahu.
CombatRy'yi tanıyorum fakat herkesin oynama şekli farklıdır, koldan oynayanlar ve bilekten oynayanlar hangisine alıştıysanız ondan devam etmenizi öneririm sens düşürdükçe aiminiz iyileşiyorsa o yönde de ilerleyebilirsiniz. Benim crosshairim: Her şey kapalı İÇ ÇİZGİLER : 1
5
2
2

Fareyi arada havaya kaldırıyor musun?

Ölmüşlerime kadar küfür yiyorum genelde. İyi oynasam da, oynamasam da. O yüzden hepsini susturup arkadan kalinka çalıyorum.

Arada Yoru ile 28 vurup çıkıyorum. Arada 5 vurup küfür yiyorum. Zamana göre değişiyor.

800DPI 0.701 sensitivity

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…