Valorant Van 9003 hatası

anonymousWriter

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Nvidia GTX 1650
Öncelikle merhaba ben Monster Abra V12, 5 kullanıcısıyım yaklaşık 1-1, 5 ay önce bilgisayarıma format attım. Windows 11 kullanıyordum yine aynı Windows 11 kullanıyorum ama sıkıntı başlıkta da yazdığım gibi format atmadan önce hiçbir sıkıntı yoktu şu an ise oyunda yaklaşık 5-7 dk arası durduğumda resimde görmüş olduğunuz hatayı alıyorum. BIOS ayarlarımı değiştiriyorum, yeniden başlatıyorum hatta kapandığından emin olmak için bütün güç kaynakları ile olan bağlantısını kesiyorum ama yeniden BIOS'a girdiğimde ayarlara neredeyse hiç dokunulmamış gibi hiçbir şey değişmiyor. Yanlış telaffuz ya da kelime kullanımından dolayı kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-03-25 093106.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-25 093106.png
    106,6 KB · Görüntüleme: 13
Öncelikle merhaba ben Monster Abra V12, 5 kullanıcısıyım yaklaşık 1-1, 5 ay önce bilgisayarıma format attım. Windows 11 kullanıyordum yine aynı Windows 11 kullanıyorum ama sıkıntı başlıkta da yazdığım gibi format atmadan önce hiçbir sıkıntı yoktu şu an ise oyunda yaklaşık 5-7 dk arası durduğumda resimde görmüş olduğunuz hatayı alıyorum. BIOS ayarlarımı değiştiriyorum, yeniden başlatıyorum hatta kapandığından emin olmak için bütün güç kaynakları ile olan bağlantısını kesiyorum ama yeniden BIOS'a girdiğimde ayarlara neredeyse hiç dokunulmamış gibi hiçbir şey değişmiyor. Yanlış telaffuz ya da kelime kullanımından dolayı kusura bakmayın.
bende aynı laptopu kullanıyorum.Benimde başıma geldi bu sorun
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle merhaba ben Monster Abra V12, 5 kullanıcısıyım yaklaşık 1-1, 5 ay önce bilgisayarıma format attım. Windows 11 kullanıyordum yine aynı Windows 11 kullanıyorum ama sıkıntı başlıkta da yazdığım gibi format atmadan önce hiçbir sıkıntı yoktu şu an ise oyunda yaklaşık 5-7 dk arası durduğumda resimde görmüş olduğunuz hatayı alıyorum. BIOS ayarlarımı değiştiriyorum, yeniden başlatıyorum hatta kapandığından emin olmak için bütün güç kaynakları ile olan bağlantısını kesiyorum ama yeniden BIOS'a girdiğimde ayarlara neredeyse hiç dokunulmamış gibi hiçbir şey değişmiyor. Yanlış telaffuz ya da kelime kullanımından dolayı kusura ba
bios pili bitmiş

Geri
Yukarı