Çözüldü Valorant "Vanguard crashed" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

HanzoHasashi

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Valorant'ı bugün indirdim, sonra açtım, poligona girdim, oyundan attı, sonra tekrar açtım ve sürelki "Vanguard crashed" dedi. İnternetten baktım, hiçbir sonuç bulamadım. Benden mi kaynaklanıyor, yoksa diğer oyuncularda da mı var merak ediyorum.

Çözüm
Oyundan atarken Valorant hangi hatayı veriyor? Yeniden başlat ve VAL kodu falan verip atıyorsa sil tekrar yükle. Eğer sorun varsa çözülür, yoksa ban yemiş olma ihtimalin var. Ayrıca yeni hesap açıp girmeyi de dene. Bazen sadece hesaba ban atıyor. Çünkü hile kullanıldığında VAL hatası veriyor ve ardından Vanguard Crashed report to Riot diye yazı çıkıyor.
Oyundan atarken Valorant hangi hatayı veriyor? Yeniden başlat ve VAL kodu falan verip atıyorsa sil tekrar yükle. Eğer sorun varsa çözülür, yoksa ban yemiş olma ihtimalin var. Ayrıca yeni hesap açıp girmeyi de dene. Bazen sadece hesaba ban atıyor. Çünkü hile kullanıldığında VAL hatası veriyor ve ardından Vanguard Crashed report to Riot diye yazı çıkıyor.

Çözüm
Yeniden başlattınızmı PC nizi?

Evet.
Oyundan atarken Valorant hangi hatayı veriyor? Yeniden başlat ve val kodu falan verip atıyorsa sil tekrar yükle. Eğer sorun varsa çözülür, yoksa ban yemiş olma ihtimalin var. Ayrıca yeni hesap açıp girmeyi de dene. Bazen sadece hesaba ban atıyor. Çünkü hile kullanıldığında val hatası veriyor ve ardından Vanguard crashed report to Riot diye yazı çıkıyor.

Oyunu silip yükledim düzeldi teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı