Valorant Vanguard güncellemesinden sonra oyuna girilmiyor

mgbaskan

Femtopat
Daha fazla  
Bu en son gelen 16 Mart tarihli Vanguard güncellemesinden sonra ben dahil birçok oyuncu girememeye başladı oyuna, bunun bir çözümü var mı?
Oyunu silip yeniden yüklemeye çalıştım ama oyunun kendisi indikten sonra güncelleye bastığım gibi Vanguard yüzünden kurulum yapmıyor, 0'da takılı kalıyor.

Dosya Ekleri

• Riot Client Main 17.03.2023 01_02_44.png
    Riot Client Main 17.03.2023 01_02_44.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu en son gelen 16 Mart tarihli Vanguard güncellemesinden sonra ben dahil birçok oyuncu girememeye başladı oyuna, bunun bir çözümü var mı?
Oyunu silip yeniden yüklemeye çalıştım ama oyunun kendisi indikten sonra güncelleye bastığım gibi Vanguard yüzünden kurulum yapmıyor, 0'da takılı kalıyor.

Hocam böyle bir sorun yaşamadım açıkçası kendim tertemiz giriyorum. Eğer olmuyorsa bence %appdata&dan Valorant'ı silip ardından oyunun bütün dosyalarını sildikten sonra sıfırdan yüklemeyi deneyin.

Revo Uninstaller Pro ile silip kalıntı bile bırakmadan yeniden yüklemeyi dener misiniz?

Geri
Yukarı