Valorant ve yazılım için laptop önerisi

babapro98987

Centipat
Daha fazla  
Valorant kaldıran hiç drop yemeyen ve yazılım yapabileceğim laptop önerileriniz nedir? Ucuz olsun. Çoğunlukla yazılım yapacağım.

7000 liraya çok zor, ikinci el cihazlara yönelmeni öneririm. Yazılım içinse hangi alan için öneri istiyorsun?

Valorant kaldıran hiç drop yemeyen ve yazılım yapabileceğim laptop önerileriniz nedir? Ucuz olsun. Çoğunlukla yazılım yapacağım.

2.el de 1650 ekran kartlı oyuncu laptopunu 1 k daha filan zorlayarak alabilrsin. Ama yazılım yapmak ıcın 4 GB RAM'li ekran kartsız bir laptop bile yeterli dostum.

Tüm yazılım programlarını yavaş yavaş öğreniyorum C++ C# C JavaScript Yapay zeka gibi genellikle.

Yazılım yapacağım demek çok ucu açık. Hangi programlama alanda çalışacaksın bazen 4 GB RAM yeter bazen 32 GB yetmez.

C# C++ C Java bu dilleri öğrenme aşamasındayım öğrendiğimde bu işten küçük bir ihtimal para kazanırsam projelerim büyüdüğünde güzel bir laptop alabilirim zaten öğrenene kadar idarelik ve arada oyun oynamak için Valorant kaldırmasını istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…