Valorant winexp ban sebebi mi?

kenchin2

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önce ban yiyen oldu mu? Çoğu insan 1 2 yıldır kullandığını iddia ediyor. Kullanmak istiyorum ben de ban yer miyim?

Arkadaşlar daha önce ban yiyen oldu mu? Çoğu insan 1 2 yıldır kullandığını iddia ediyor. Kullanmak istiyorum ben de ban yer miyim?
Yani hemen yemezsin ama ban sebebine neden olabilir sonra da sebepsiz ban yedim diye konu açarsın gibi gibi.

winexp ne oluyor? Eğer ne olduğunu bilirsem belki yardımcı olabilirim.

konunun açılmasından biraz süre geçmiş gibi Winexp tamamen şans işi bir program arkadaşım kullanıyordu bende kullanayım dedim. Ben şahsen 2 ay kadar kullandım fakat ban sebebi mi diye hiç araştırma yapmadım, bir süre sonra oyundan 3. parti yazılım kullanma nedeni ile uzaklaştırıldım. Valorant'a ticket attım hesabımın 8 yıllık olduğunu söyledim ban sebebi olmadığını bilmediğimi bildirdim, aradan 1 hafta geçti Riot games Bir daha 3. parti yazılım kullanmamam konusunda bir e posta attı ilk önce şaşırdım herhalde hesap eski ve toxic bir oyuncu olmamamdan dolayı hesabımı açtılar. Bu arada sizinkini açarlarmı bilmiyorum kullanmanızı tavsiye etmem ben pişman oldum, çünkü hesap dolu ( Hesap daha önce hiç ban yemedi bu olaydan önce. )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…