Çözüldü Valorant yasaklaması nasıl düzelir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Valorant'ta ban yedim bir sürü. Artık en kısa AFK kalışımda 2 hafta uzaklaştırma veriyor. Sürekli maçlara girip AFK kalmazsam düzelir mi? CS'de öyle oluyordu.

Eğer uzun bir süre AFK kalmazsan bu süre azalır. Yani tekrar AFK kaldığında kısa bir süre ceza alırsın ve 2 hafta uzaklaştırman için yapılacak bir şey yok. 2 hafta bekleyeceksin. Yan hesap açabilirsin.
Valorant'ta ban yedim bir sürü. Artık en kısa AFK kalışımda 2 hafta uzaklaştırma veriyor. Sürekli maçlara girip AFK kalmazsam düzelir mi? CS'de öyle oluyordu.

Eğer uzun bir süre AFK kalmazsan bu süre azalır. Yani tekrar AFK kaldığında kısa bir süre ceza alırsın ve 2 hafta uzaklaştırman için yapılacak bir şey yok. 2 hafta bekleyeceksin. Yan hesap açabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Evet maça girip AFK kalmadığınızda düzelir. Tam emin değilim fakat ben de 1 hafta ban yediğimde sanırım 3. maçtan sonra düzelmişti. 4. maçta tekrar sadece uyarı mesajı gelmişti diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı