Valorant yerçekimsel uranyum nöroateşleyici alınır mı?

adnanaral

Hectopat
Arkadaşlar gece pazarında normalde fiyatı 3550 olan bıçağın fiyatı 2130'a düştü sizce bu sopa alınır mı? Şu an savaş bileti bıçağı kullanıyorum memnunum ama bu kadar ucuz olması beni biraz düşündürdü. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bana da aynı bıçak çıktı gece pazarında bende çok kararsızım ama şu anki düşüncem o bıçak yerine alına bilecek daha iyi bıçaklar var illa geleceğini düşünüyorum ileride. O bıçak için para veresim çok gelmiyor açıkçası.

Operator desen alınır derdim fakat bıçağı için aynı şeyi söyleyemem. Bence Operator'u bekle seside çok iyi en azından karlı çıkarsın.

Biraz size kalmış bir şey bu. Ben sizin yerinizde olsam almazdım çünkü görünüşünü sevmedim. 2130 VP ile delipop vandal veya phantom almayı tercih ederdim.

En iyi bıçak 3.Battle Pass'in bıçağı o varken bence hiçbir bıçağa para yatırılmaz. Tabii o bıçaktan bahsediyorsan

Arkadaşlar gece pazarında normalde fiyatı 3550 olan bıçağın fiyatı 2130'a düştü sizce bu sopa alınır mı? Şu an savaş bileti bıçağı kullanıyorum memnunum ama bu kadar ucuz olması beni biraz düşündürdü. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Vallahi adında hayır yok bence alma pişman olursun. Onun yerine battlepass+yağmacı vandal al.

Vallahi adında hayır yok bence alma pişman olursun. Onun yerine battlepass+yağmacı vandal al.

Öncelikle yağmacı artı V3 battlepass var. Şu anki battlepass i beğenmedim. Nedense çok fazla sopa türü bir bıçak kullanmak istiyorum.

En iyi bıçak 3.Battle Pass'in bıçağı o varken bence hiçbir bıçağa para yatırılmaz. Tabii o bıçaktan bahsediyorsan.

Bence de güzel fakat sopa tarzı daha çok hoşuma gidiyor.

Öncelikle yağmacı artı V3 battlepass var. Şu anki battlepass i beğenmedim. Nedense çok fazla sopa türü bir bıçak kullanmak istiyorum.

Bence de güzel fakat sopa tarzı daha çok hoşuma gidiyor.

Sopa tarzıdan çok rahat sıkılırsın, Fatih kılıç ilk bıçağım. Bende de B1B2B3B4 bıçak, yağmacı ve Fatih var. Ona rağmen her zaman B3 bıçak bazen de yağmacı kullanıyorum. Fatih kılıcın yüzüne bile bakmadım öyle düşün.

Geri
Yukarı