Valorant yükleme ekranı gelmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

tolgakeremtuncel

Femtopat
Daha fazla  
Valorant'ta sürekli VAL21 adlı hata kodunu alıyordum, bundan dolayı da Valorant'ı sildim. Şimdi ise tekrar yüklemeye çalıştığımda Riot Client'i kuruyor, ilk başta 150 MB, daha sonra Valorant yükleme ekranının gelmesi gerekiyor. Yani ne kadar yüklediğini gösterdiği ekran. Fakat bende o ekran gelmiyor ve görev yöneticisine baktığımda Riot Client çalışır durumda, ağ kullanımı da mevcut. Konu hakkında yardım edebilecek olursa çok sevinirim, aksi takdirde delirmek üzereyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi öncelikle yanlış anladıysam özür dilerim. Oyun dosyaları bilgisayarınızda var mı? Anladiğım kadarıyla silmişsiniz ve şimdi de Riot Client açılmadığı için indiremiyorsunuz.
Çözüm olur mu bilmiyorum bende olan hatayı çözmüştü buyrun alta yazıyorum.

Client dosyalarının nerede olduğunu bulun. Genellikle değiştirmediyseniz ProgramFiles(86x) dosyasında olur. Dosyanın üstüne sağ tıklayın. Ayarlara tıklayın. Genel bölümünden Salt okunur seçeneğini kapatın ve uygulayın. Sonra tekrar ayarlara girin. Üst kısımda Güvenlik diye bir bölüm olmalı. İsmi "Erişim ve izinler " benzeri birşey de olabilir tam hatırlamıyorum. O bölmeye girin. Okuma ve yazma izinlerini tüm kullanıcılar için aktif edin. Bunu şöyle yapacaksınız. Okuma ve yazma izinlerini değiştir seçeneğine tıklayın. Ismi sanırım buydu. Sonra her bir kullanıcı ismine tıkladıktan sonra altındaki tüm boşluklara tik işareti atın. Hepsini tamamlayınca Uygulaya tıklayın. Bunu yapınca birşeyler ayarlanacak sizi biraz bekletir. Tüm bunları yapınca görev yöneticisine girin. Riot ile ilgili herhangi bir uygulamanın açık olmadığından emin olun. Açık ise kapatın. Sonrasında eğer varsa antivirüs programınızı devre dışı bırakın.
Eğer bunları yaparsanız sorununuz çözülebilir. Benimde bir süre benzer birşey başıma gelmişti. Umarım düzelir.

Geri
Yukarı