Valorant yüksek ping

Zero1907FBSK

Centipat
Daha fazla  
Normalde Valorant'ta 30 ping alırdım ancak bugün itibari ile 60 aşağı ping almıyorum. Normalde 13-14 Mbps alıyorum ancak bugün Speedtest yaptığımda ilk başlarda 4-5 oluyor, sonra 11-12'ye çıkıyor. Upload'ım 0, onu hiç anlamadım. Sorun Türk Telekom'da mı, yoksa benim mi bir şey yapmam lazım? (Modeme reset attım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimalle kötü altyapıya sahip bir şehre sahipsin bunun engellemenin tam yolu yok maalesef.

Belki evdeki biri interneti kullanıyordur veya bilgisayarın arkada bir güncelleme falan yapıyordur.

Türk Telekom Allah'ından bulsun. Müşteri hizmetlerine bağlan, belki bir şeyler yaparlar ama hiç zannetmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı çalışması veya arızası olabilir. Ayrıca oyuna girmeden önce hangi sunucudan oynadığınızı kontrol edin. Yanlışlıkla Avrupa veya Ortadoğu sunucularına girmiş olabilirsiniz.

Altyapı kötü ise internet paketinizi arttırsanız bile değişen pek bir şey olmayacaktır

Altyapında sıkıntı yoksa müşteri hizmetlerini ararsan hızını düzeliyorlar bizzat kendim yaşadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…