Valorant'a başlanır mı?

Adam anne, bacı küfür ediyor ben karşılık verincede bana 15 gün dereceli ve chat banı atıyor... Karar sizin.
Hocam sallamayın. Eminimki karşılık olarak ana bacı küfür etmişsinizdir.
Aynen öyle. Aylardır Türkiye serverına girmiyordum. Demin gireyim dedim, demez olaydım. Birbirine sövenler mi dersin, en ufak hatanda ana bacı gidenler mi... Valorant Türklerle oynanmıyor ya.
Hocam hangi server önerirsiniz? Bende bıktım hep 5 yaşındaki çocuklar geliyor.

Çok ciddi oynamana gerek yok. Ben sıkılınca maçı satıyorum mesela. Ek olarak en az iki arkadaşınla beraber gir ki zevk al.

Tamam hocam teşekkürler denerim bir ara. Çokta ping olsun istemem çünkü saliselerin önemli olduğu bir oyun.
Paris sunucusu genelde daha kötü oynuyor. Bu benim fikrim tabii. Genelde Paris'te girdiğim oyunlarda insanların aimi diğer sunuculara göre biraz daha slow.

Çok ciddi oynamana gerek yok. Ben sıkılınca maçı satıyorum mesela. Ek olarak en az iki arkadaşınla beraber gir ki zevk al.
Satıyorsanız da rekabetçide satmayın bence.Rekabetçide satıp satmadığınızı bilmiyorum ama bi maçımda 2 kişi önceki round hakkında konuştu o round sadece kızdı diye geri kalan 6 7 roundu sattı.Biz hiçbir şey dememiştik olan benle dahil toplam 3 kişiye olmuştu.Bizim de puanımız düştü.

Başlamayın. Ne ana ne bacı kalıyor. Sinir hastası olmamak için sildim oyunu. Mutele fakat muteleyince de takım oyunu olmuyor.

Başlamayın. Ne ana ne bacı kalıyor. Sinir hastası olmamak için sildim oyunu. Mutele fakat muteleyince de takım oyunu olmuyor.
Dedikleriniz Türkiye sunucusu için geçerli. Yabancı sunucularda Türklere rastlama şansınız çok daha az.

Başlayın bence güzel bir oyun hem zaman geçirirsiniz hem de kendinizi geliştirirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…