Valorant'a giremiyorum

Meraun

Centipat
Daha fazla  
Bu konuyu Riot Games'e ticket olarak da attım fakat adamlar Riot repair Tool'u yüklememi ondan kayıt atmalarını istiyorlar fakat bende kayıt toplanıyorda kalıyor neyse asıl sorunuma geçeyim. Başlıkta gözüktüğü gibi Valorant'a giremiyorum Valorant'ı açtığımda mavi ekran yiyorum internette yaşayanları gördüm çözümlere baktım ama yine de olmadı belki sizlerin bir çözümü vardır diye buraya yazmak istedim tavsiyeleriniz varsa aşağıya yazın.

Sürücülerin güncel mi ve sisteminizi yazar mısınız? Bende 4-5 kez girişte hata vermiştir hep mecbur sil yükle yapmam gerekti ama düzeldi, mavi ekran başka tabi.

Sürücülerin güncel mi ve sisteminizi yazar mısınız? Bende 4-5 kez girişte hata vermiştir hep mecbur sil yükle yapmam gerekti ama düzeldi, mavi ekran başka tabii.

Evet sürücülerim güncel ilk kontrol ettiğim şeylerden biri o olmuştu. Sistemim ise;
Ekran kartı: ASUS RX580 8 GB.
Anakart: ASUS EX-A320M
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100.
RAM: Kingston 16 GB(2x8)
SSD: Kingston 480GB HyperX.

Evet sürücülerim güncel ilk kontrol ettiğim şeylerden biri o olmuştu. Sistemim ise;
Ekran kartı: ASUS RX580 8 GB.
Anakart: ASUS EX-A320M
İşlemci: AMD Ryzen 3 3100.
RAM: Kingston 16 GB(2x8)
SSD: Kingston 480GB HyperX.

Bu abinin dediklerini yaptım olmadı sanırım bir güvenlik güncellemesi gelmesini bekliyeceğim.

Valorant'a internetim yüzünden giremiyorum sürekli "VAL 29" hatası veriyot VPN açınca düzeliyor ama ping im tavan yapıyor ozamnada aynı durum Steam da da var sorunuma çözüm bulabilirseniz mutlu olurum.

Dosya Ekleri

• VALORANT   17.11.2023 22_53_31.png
    VALORANT 17.11.2023 22_53_31.png
    854,7 KB · Görüntüleme: 13
  • Steam 17.11.2023 23_11_36.png
    Steam 17.11.2023 23_11_36.png
    31,2 KB · Görüntüleme: 10
Valorant'a internetim yüzünden giremiyorum sürekli "VAL 29" hatası veriyot VPN açınca düzeliyor ama ping im tavan yapıyor ozamnada aynı durum Steam da da var sorunuma çözüm bulabilirseniz mutlu olurum.

Hocam internetiniz Türk Telekom ise muhtemel olarak güvenli internet ile alakalı, Türk Telekom'un Online işlemler sitesinden kapatabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı