Valorant'a girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Slats

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10200H 4C/8T; 8MB L3; 8GT/s; 2.4GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm - Mobile Intel® HM470 Chipset - GTX1650 Ti 4GB GDDR6 128-Bit DX12 - 15,6" FHD 1920x1080 120Hz - 8GB DDR4 1.2V 2933MHz - 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2
Herkese merhaba arkadaşlar, Valorant hesabım Facebook'a bağlı olarak açmıştım ama şu an giriş yapamıyorum. Konu ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba arkadaşlar, Valorant hesabım Facebook'a bağlı olarak açmıştım ama şu an giriş yapamıyorum. Konu ile ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Girerken nasıl bir hata alıyorsunuz? Facebook hesabı kapanmış olabilir. Riot Hesap yönetimine girip, şifre oluşturabilir veya bağlantılarınızı kontrol edebilirsiniz.

Girerken nasıl bir hata alıyorsunuz? Facebook hesabı kapanmış olabilir. Riot hesap yönetimine girip, şifre oluşturabilir veya bağlantılarınızı kontrol edebilirsiniz.

Şöyle ki giriş olarak Facebook ile giriyordum ama şu an Facebook ya da Google girişi çıkmıyor.
Ve hesabıma giriş yapamıyorum.

Hocam sabah giriş yapmak aklıma geldi denedim az önce giriş yaptım çözümü beklemek şu anlık tavsiyen içinde sağ ol.

Geri
Yukarı