Valorant'a giriş yapılmıyor

Fao

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Evet 5-6 ay önce Gmail hesabımı çaldırdım ve Valorant'a girerken kod istiyor fakat ben bu kodu bulamıyorum. Gmail'de değiştiremiyorum, Valorant'a kayıtlı hesabım oynayabiliyorum fakat yeni bilgisayar alacağım. Bu yüzden o hesaba girmem lazım, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet 5-6 ay önce Gmail hesabımı çaldırdım ve Valorant'a girerken kod istiyor fakat ben bu kodu bulamıyorum. Gmail'de değiştiremiyorum, Valorant'a kayıtlı hesabım oynayabiliyorum fakat yeni bilgisayar alacağım. Bu yüzden o hesaba girmem lazım, ne yapmam lazım?

Bana da aynısı oldu Riot'a ticket attım 2 gün sonra döndüler ve çalan kişiler hesaba para yatırmıştı üstüne o VPlerde bende kaldı.

Riot banlamıştı hesabı çalan kişiler skin hilesi yapmışlar hatta ejder operatörüm falan varmış gibi gözüküyor ama oyuna girince kullanılamıyor onun harici bana 500TL kazandırmaları dışında bir katkıları ya da zararları olmadı Valorant zaten pek oynamıyorum. Sanada Riot'a ticket atmanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Ticket açmayı deneyebilirsin.

Geri
Yukarı