Valorant'a Para Yatırılır mı?

ysfakbyr06

Hectopat
Valorant'a arada bir giriyorum ping sıkıntısı yaşıyorum. Phantom'la iyi oynuyorum. Phantoma skin alsam iyi olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası her şeyiniz iyi olduktan sonra para yatırmanız bence daha mantıklı olacaktır, sebebi ise tam anlamıyla zevk alırsınız. Ha ama ping gibi ya da iyi oynayamamak tarzı şeyler önemsiz olup skinle daha çok zevk alacaksanız evet mantıklı.

Ben yatırdım ve gayet iyi alacaksanız yağmacı seti alabilirsiniz mükemmel duruyor. 160 TL civarı yatırmıştım ben zam gelmeden önce.

Bence yatırılmamalı, zamanında yatırmıştım. Şuan Valorant'ın yüzüne bile bakmıyorum.

Ben 1200TL civarı yatırdım pişman mıyım asla bence bence skin uğruna yatırılır.

Phantoma skin alsam iyi olur mu?
Her şey sizin zevkinize göre değişir. Mesela benim görüşümce Valorant'a para yatırılmaz. Sadece bir görünüş için her şey. Tabii ki de tekrardan dediğim gibi size kalmış, kimisi der hayır kimisi der evet.

Yeni başladıysanız veya az süredir oynuyorsanız direk Phantom almayın bence iyi oynamaya başlayan çoğu kiş vandala yönelir ileride Phantom'un yüzüne bakmaz.

Yani o sizin ekonominize bağlı bir skine para verince zora düşmeyecekseniz alın sonuçta buda bir hobi, ben battlepas ve güzel bazı skinler geliyor öyle alırım.

Valorant'a bu zamana kadar 2500 liraya yakın para yatırdım. Açıkçası 2500 liraya aldığım kostümlerin keyfini farklı bir şeye ödesem emin olun daha az keyif alırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…