Valorant'ı çok yüksek ayarlarda oynamak sıkıntı çıkarır mı?

PSU diğerlerine oranla düşük kalite olduğu için ondan söylemiş. Siz siz olun araştırma yapmadan hiçbir ürünü almayın. Büyük ihtimalle bu arkadaşımız hazır sistem topladığı için bilmiyordu PSU'nun böyle olduğunu ama olsun sorun değil ilk değiştireceğiniz şey PSU olsun bu sistemde.
Buyurun forumda PSU'lar hakkında bir konu.

PSU olarak ne önerirsiniz ve değiştirmezsem ne olur peki?

PSU sistemi canlandıran ve hayatta tutan şeydir. Sonuçta sisteme can veren o. Eğer kaliteli bir şey olmazsa. Elektrik kesilmesinde ya da dalgalanmasına sistem parçalarına zarar verme ihtimali yüksek. Kaliteli PSU'lar sisteme zarar gelmesin diye kendisi ölür. Kısaca, basitçe böyle anlatayım dedim.

Evet hazır sistem olarak aldım ve PSU değiştirmek için bütçem yok şu an. İncehesap gaming gecesinden almıştım. Sistem PSU yüzünden yanarsa herhangi bir garantisi oluyor mu parçaların yani İncehesap bir şey yapıyor mu yoksa bozuk bilgisayarla kalıyor muyum?

Evet hazır sistem olarak aldım ve PSU değiştirmek için bütçem yok şu an. İncehesap Gaming gecesinden almıştım. Sistem PSU yüzünden yanarsa herhangi bir garantisi oluyor mu parçaların yani İncehesap bir şey yapıyor mu yoksa bozuk bilgisayarla kalıyor muyum?

O konuda bir bilgim yok ama PSU fiyatları acayip uçtu son zamanlarda. Düzgün ve bizim tabirle neredeyse ömürlük bir PSU 3500-5000 TL falan olabilir. Siz büyük ihtimalle bilgisayarı 15bin TL'ye falan aldınız ve bu sizin bütçenizin 1/3'ü yapıyor zaten. O yüzden acele etmeyin ama ilk fırsatta o PSU'dan kurtulun.

Geri
Yukarı