Valorant'ta 4 ping alıyorum

bxtbx

Kilopat
Dostlar herkese iyi sosyaller. Beni arsız olarak görmeyin. Bunu övünmek için anlatmıyorum. Sadece şaşırdığım bir durumu siz değer arkadaşlarımla paylaşmak istedim. Benim ping değerim zaten çok düşüktü. Valorant TR sunucusunda 9 ping alıyordum. Şu an 4 ping alıyorum. Son günlerde Valorant ping değerlerinde böyle aşırı düşüş yaşayan var mı? Merak ettim. İyi geceler dilerim.

Dostlar herkese iyi sosyaller. Beni arsız olarak görmeyin. Bunu övünmek için anlatmıyorum. Sadece şaşırdığım bir durumu siz değer arkadaşlarımla paylaşmak istedim. Benim ping değerim zaten çok düşüktü. Valorant TR sunucusunda 9 ping alıyordum. Şu an 4 ping alıyorum. Son günlerde Valorant ping değerlerinde böyle aşırı düşüş yaşayan var mı? Merak ettim. İyi geceler dilerim.

Son zamanlar dediğin ne zamandan beri hocam izmirdeyim 1 aydır girmiyorum şu an girip deneme yapacağım.

Dostlar herkese iyi Sosyaller. Beni arsız olarak görmeyin. Bunu övünmek için anlatmıyorum. Sadece şaşırdığım bir durumu siz değer arkadaşlarımla paylaşmak istedim. Benim ping değerim zaten çok düşüktü. Valorant TR sunucusunda 9 ping alıyordum. Şu an 4 ping alıyorum. Son günlerde Valorant ping değerlerinde böyle aşırı düşüş yaşayan var mı? Merak ettim. İyi geceler dilerim.

Benim de pingim çok düştü, 3 ping gördüm. Sunucu iyileştirmesi yapmış olabilirler.

Geri
Yukarı