Valorant'ta Discord açıkken drop giriyor

Emir0vich

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, son güncellemeden sonra Valorant'ta sabit 75 FPS almama rağmen Discord açık olduğu zaman oyuna drop giriyor. Normalde 1440x900 çözünürlükte oynardım ama bu son güncellemede drop girmemesi için mecbur 1024x768 çözünürlüğe geçtim. Buna rağmen belirsiz aralıklarla drop yemekteyim. Bunu nasıl engelleyebilirim?

Sistemim;

İşlemci: AMD Athlon 3000G.
RAM: Adata XPG Gammix D30 3200MHz 16 GB (8x2)
Anakart: MSI B350-M Mortar.
SSD: James Donkey JD240 2.5" 560-500 MB.

Belirtmek isterim, aynı sistemde FiveM, GTA Online, Battlefield V gibi oyunlar oynamaktayım. Bu drop sorunu sadece Valorant oynarken olmakta. Drop girmemesi için Discord'u kapatmam gerekiyor. Ayrıca görev yöneticisinde öncelik atamayı bulamadım. Görsel;

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    18,8 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunla bilgisayar bilgisini birleştireni de ilk defa gördüm. Komiksin cidden. Valorant oynarken ne gibi bir bilgi edindin merak ettim cidden 🤣?

Bilgi edindiğimi nereden çıkardın önyargılısın aynı zamanda. "oyun içi arayüz, donanım ivmesi gibi ayarları kapatın." böyle saçma bir tavsiye vermeniz üzerine yazdığım yorumdan böyle bir şey anlamanız iyi olduğunuz anlamına gelmiyor bir doktora görünün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben yardım istemeye geldim. Valorant ve CS:GO kavgası yapacaksınız aşağıda bıraktığım linke tıklayarak kavganızı edebilirsiniz.

Şimdi tekrar başa alalım. Şu sorunu düzeltmemin bir yolu yok mu? @Recep Baltaş Abi yardımcı olur musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı