Valorant'ta doğru hassaslık nasıl bulunur?

AdraSs

Decapat
Yer
Mars
Daha fazla  
Merhabalar. Valorant'ta sens bulamıyorum. 400 DPI oynasam 0.70'e çekip oynuyorum fazla geliyor, 0.65 veya 60'a çekiyorum az geliyor. 800 DPI yapıp 0.50 veya 52 yapıyorum az geliyor, 0,60 yapsam fazla geliyor ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Valorant'ta sens bulamıyorum. 400 DPI oynasam 0.70'e çekip oynuyorum fazla geliyor, 0.65 veya 60'a çekiyorum az geliyor. 800 DPI yapıp 0.50 veya 52 yapıyorum az geliyor, 0,60 yapsam fazla geliyor ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkürler.

Isınma mapine gir ve ondan sonrada mousepadin sonuna kadar çevir bir bota sabitle crossu döndür mousepadin sonuna geldiğinde tam botun üstünde duruyorsa tam sensivityi buldun deneyerek bulacaksın kısaca.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda en iyi sens ayarı nasıl bulunur anlatılıyor.
İngilizcen iyiyse güzel sens ortaya çıkar.
hesap makinesini aç adamın dediklerini yap
Ben yaptım 0.44 mü ne çıkmıştı tam hatırlayamadım şimdi ama 1 hafta falan oynadım öyle
eski sensim olan 0.38 e geri geçtim bir daha da değişmedim uzun zamandır böyle kullanıyorum.
bir sensitivityde kalmaya çalış kas hafızasına geçmesi rahat ettiğin sensi 20 gün boyunca kullan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda en iyi sens ayarı nasıl bulunur anlatılıyor.
İngilizcen iyiyse güzel sens ortaya çıkar.
Hesap makinesini aç adamın dediklerini yap.
Ben yaptım 0.44 mü ne çıkmıştı tam hatırlayamadım şimdi ama 1 hafta falan oynadım öyle.
Eski sensim olan 0.38'e geri geçtim bir daha da değişmedim uzun zamandır böyle kullanıyorum.
Bir sensitivityde kalmaya çalış kas hafızasına geçmesi rahat ettiğin sensi 20 gün boyunca kullan.

Orasını pek anlayamadım da işlemi söyler misin?

Geri
Yukarı