Valorant'ta hangi çözünürlüğü kullanıyorsunuz?

Fantezi değil eğer 60hz oynuyorsan 75hz oynamak gerçekten büyük bir nimet. Çünkü 60hz'deki kasılmalar 75hz'de geçiyor.
144 Hz oynuyorum. 768p veya bu tarz çözünürlüklere inersem, birincisi kenarlardan görüş açım daralıyor, ikincisi uzaktaki rakiplerin kafaları ufacık tek bir pixel parçasına dönüşüyor görmüyorum.

144 Hz oynuyorum. 768p veya bu tarz çözünürlüklere inersem, birincisi kenarlardan görüş açım daralıyor, ikincisi uzaktaki rakiplerin kafaları ufacık tek bir pixel parçasına dönüşüyor görmüyorum.
Tamam kanka zaten 144hz oynayanlara bir şey dememişim değil mi? 144hz ise istediğin gibi oyna kimsenin umurunda değil. Keşke doğru düzgün okusanda cevap yazsan.

Tamam kanka zaten 144hz oynayanlara bir şey dememişim değil mi? 144hz ise istediğin gibi oyna kimsenin umurunda değil. Keşke doğru düzgün okusanda cevap yazsan.
Agresif davranacak ne var? Sen bir şey belirtmişsin, bende durumun benim için aynı olmadığını belirtip neden 1080p'de oynadığımı belirttim. Sana kimse "Hayır, bu yaptığın yanlış!" dememiş?

Yeni konular

Geri
Yukarı