Valorant'ta mavi ekran hatası

Acri

Femtopat
Daha fazla  
İlk öncelikle merhaba. Valorant oyununu açıyorum sonra 1 dk süre geçiyor ve oyun mavi ekran veriyor, daha doğrusu oyun o mavi ekran vermiyor, sadece donuyor ve bırrr diye ses çıkarıyor. Ve bu sorun dün yoktu, şimdi sabah kalktım bir baktım böyle bir sorun çıktı. Oyunu sildim yükledim yine bir işe yaramadı
Ekran kartım - RX 470
İşlemci Core i3 7. nesil.
RAM'de 12 GB RAM vardır.
Yardım ederseniz çok sevinirim. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu rehberi takip edip sürücüyü siliniz. Sonrasında tekrar yükleyiniz. Olmazsa donanım arızası oluşmuştur.

Artı -2 Eksi
Dosyaları paylaşır mısınız?

Bu rehberi takip edip sürücüyü siliniz. Sonrasında tekrar yükleyiniz. Olmazsa donanım arızası oluşmuştur.
ama sadece valorantta oluyor diğer oyunlarda olmuyor

ben o minidump klasörünü açınca içinde hiç bişi çıkmıyor içi bom boş

o minidump içindeki dosyalar yok nabıcam nasıl düzelticem

Son düzenleme:
Windows klasöründe MEMORY.dmp dosyası varsa onu sıkıştırıp paylaşın. O da olmazsa hata dosyası oluşana kadar bekleyeceğiz. Bu arada size bir dipnot düşeyim CCleaner vb. yazılımlar kullanıyorsanız onlar sözde temizlik için bu gerekli raporları siliyor. Yani PC temizleme aracı varsa kullanmayın. Bu arada Vanguard'ı kaldırın. Genelde o hata çıkartır.

Windows klasöründe MEMORY.dmp dosyası varsa onu sıkıştırıp paylaşın. O da olmazsa hata dosyası oluşana kadar bekleyeceğiz. Bu arada size bir dipnot düşeyim CCleaner vb. yazılımlar kullanıyorsanız onlar sözde temizlik için bu gerekli raporları siliyor. Yani PC temizleme aracı varsa kullanmayın. Bu arada Vanguard'ı kaldırın. Genelde o hata çıkartır.
MEMORY.dmp dosyasıda yok windowsa 10 a güncelleme gelmiş onu yapıcam eğer olursa haber veririm
abi dc den konuşsak olurmu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı