Valorant'ta mono ses kapatınca ses sadece tek bir taraftan geliyor

İşletim sistemi
Windows 10

Enes_1311

Hectopat
Daha fazla  
Valorant oynarken ayarlardan sesi stereo yaptığım zaman sağımda olan bir olayı sadece sağ kulaklıktan duyuyorum herhangi bir şekilde sol kulaklıktan ses gelmiyor. Örneğin Raze'in Q yeteneğini soluma atınca sadece soldan ses geliyor sağ kulaklıktan 0 ses geliyor. Bu kulaklığın 2 tarafı için geçerli. Sesi mono ya aldığım zaman ise eşit duyuyorum. Sesi mono da mı kullanmam lazım yoksa stereo mu?

Stereo kullanman lazım monoya aldığında geliyorsa ikisinden kulaklığın çift kanal olmayabilir ama çift kanal olmayan kulaklıkta piyasada yoktur diye düşünüyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu testi yap bir

Stereo kullanman lazım monoya aldığında geliyorsa ikisinden kulaklığın çift kanal olmayabilir ama çift kanal olmayan kulaklıkta piyasada yoktur diye düşünüyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu testi yap bir.

Testi yaptım. Kulaklıkta herhangi bir sıkıntı yok ama anlatmak istediğim şey sesin soldan gelmesi gerekirken sadece soldan geliyor sağdan hiç gelmiyor %1 bile tam tersi için de geçerli.

Testi yaptım. Kulaklıkta herhangi bir sıkıntı yok ama anlatmak istediğim şey sesin soldan gelmesi gerekirken sadece soldan geliyor sağdan hiç gelmiyor %1 bile tam tersi için de geçerli.

Heee mouse döndürünce idğer tarafın sesi geliyor demek istiyorsun anladım mesela sağındaki bir adam konuştuğunda ses sadece sağdan geliyor az bir şey soldan gelsin ama ağırlık sağda olsun istiyorsun sen anladım sorununu ses ayarlarında HRTF diye bir seçenek var sorunun çözümü orada dostum kolay gelsin.

bu testi yap bir.

Aynı sorun bende de vardı testi yaptım kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor nasıl düzeltebilirim peki kulaklığı.

Kulaklık bozulmuş ya jkından ya da kulaklığın ses gelmeyen kısmında bir sourun vardır. Kulak içiyse salla gitsin kulak üstü ve garantisi yoksa tamir edilir

Kulak üstü kulaklık evet USB ile bağlanıyor sağ höpörlörde sorun yok sağ höpörlörün 7.1 sisteminde bir sıkıntı var sanırım onu nasıl düzelte bileceğimi sordum

Yeni konular

Geri
Yukarı