Valorant'ta neden 99 RR vardır?

İşte bu yüzden CS (!)

Mantıken 0'dan 100'e puanlama sistemi var. 1 puan eksik geldiyse 99 kalmış olabilir. Fakat bence bilinçli yapılıyor.

Bilerek yapıyor zaten. 0 da bırakmamak için 1 puan eksik veriyor.

Dostum öyle bir şey yok, iyi oynayıp MVP olursan 25'e kadar veriyor, bugün rank atladım MVP oldum, elmas 1 75lp'ydim +25 verdi rank atladım tamamen uydurma.

Kanka dedim ya cümlede MVP'ya da karşı takımı çok iyi bir farkla yenersen rank atlatıyor. Normal bir Win'de atlatmıyor. Bazen atlattığı oluyor tabide genelde bana böyle oldu. Rankım elmas 3 bu arada.

Bilerek yapıyor zaten. 0 da bırakmamak için 1 puan eksik veriyor.

Kanka dedim ya cümlede MVP'ya da karşı takımı çok iyi bir farkla yenersen rank atlatıyor. Normal bir Win'de atlatmıyor. Bazen atlattığı oluyor tabide genelde bana böyle oldu. Rankım elmas 3 bu arada.
Ben öyle bir sistemin olduğunu düşünmüyorum ama tabii ihtimalide var.

Şahsen üstünde düşünülecek kadar değişik bir algoritma olduğunu sanmıyorum. Faceitte eğer elolar birbirinden farklıysa ona göre farklı puanlar verirdi ona benzetiyorum ben. Eğer karşıda senin kda dan iyi oyuncular varsa toplam mmr diff kaynaklı fazla puan alırsın diğer maçlara oranla. 8 puan için maç oynadığımı biliyorum faceitte.

LoL'de de seri maçlarda genelde takımın iyi oynamıyor, hatta sıvıyorlar çoğu zaman, aynı algoritma. 🙂

Aynı şey valoranttada var. Tahminimce bir oyuncu çok yükseldiği zaman oyunda çok pis yatırıyor rankı. Birçok kez karşılaştım bununla. Arkadaşım plattan elmas 3'e hızlı bir şekilde çıkmıştı sonrada birkaç günde elmas 1'e geri düştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı