Valorant'ta nişancılık nasıl geliştirilir?

Llllaaass

Picopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
YouTube'dan videolar izledim. Bir de size sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bol bol dm at. Refleks çok önemli. Bir diğer önemli etken ise monitörün.

Birazcık fazla oynaman gerekiyor. Oyuna girmeden önce 4-5 dakika poligonda takıl. Daha sonra 1 oyun ölüm kalım savaşı at. Art arda çok oyun atmamaya çalış. 3 oyundan fazlası senin aimine zarar verebilir. Aim Lab'de birazcık antrenman yapabilirsin. Güzel oyundur.

Bir de, sürekli videolar izleyerek nasıl peek atacağını öğren. İyi peek atarsan nişanını o kadar geliştirmene gerek kalmaz.

YouTube'dan videolar izledim. Bir de size sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Crosshair placement çok önemli bunun için Aim Lab'de headshot var ondan cidden bayağı gelişiyor ayrıca Death-Matchta girebilirsiniz

Poligona girip F3'e basıp zor moda alıp ortalamanı 15 üzerinde tutmaya başlayabilirsin. İlk başladığımda altınken 10-15 arası vuruyordum. Alıştırma yaparak ortalamayı 20-28 arasına çıkardım. Şu an da dia 3'üm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…