Valorant'ta Ses Nasıl Kasılır?

Daha fazla  
Valorant'a yeni başladım aslında önceden de oynuyordum ama kötü oynadığımdan silmiştim. Şimdi tekrar yükledim yine süper oynuyor değilim, ama aimi düzelttim. Ses kasamıyorum, adam arkamdan çıkıyor, sağdan soldan çıkıyor, görmezsem sesin ne taraftan geldiğini anlayamıyorum. Ne yapmalıyım? Kulaklık: HyperX Cloud 2.

Oyunun ayarlarına girip yukarıdan Ses'e tıklayın. Oradan HRTF'yi açarsanız ses kasmanıza ciddi derecede yardımcı olur. Adamların ayak seslerine odaklanın, gelen adamın çıkacağı yere odaklanıp, crosshairi kafa hizasına getirin. Adam her an çıkabilir, hazırda durun ve çıktığı anda adamın beyninden mermi yiyerek mefta olmasını sağlayın.

Kulaklıktaki 7.1 düğmesine basmanız biraz yardımcı olabilir.

Hocam aslında algılamanız gerekli sağ ve solu Windows ayarlarından uzumsal ses ayarları açık mı?
Oyunun ayarlarına girip yukarıdan Ses'e tıklayın. Oradan HRTF'yi açarsanız ses kasmanıza ciddi derecede yardımcı olur. Adamların ayak seslerine odaklanın, gelen adamın çıkacağı yere odaklanıp, crosshairi kafa hizasına getirin. Adam her an çıkabilir, hazırda durun ve çıktığı anda adamın beyninden mermi yiyerek mefta olmasını sağlayın.

onu kullanıyorum zaten yoıksa eşit dağıtmıyor sesi

Hocam aslında algılamanız gerekli sağ ve solu Windows ayarlarından uzumsal ses ayarları açık mı?
açamıyorum windows anahtarı yok

seste hala sorun yaşıyorum sesin yerini alamıyorum

mono mu yapayım streo mu

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı