Valorant'taki kaplamaların çok pahalı olması

Geliştirmek için Battlepass'den yeterli radyanit alabiliyorsun CS:GO'da bir bıçak en ucuz 500-600 TL iken Valorant'da 3550VP (2550+1250) yani 169TL'ye bir bıçak alabiliyorsun.
Hocam CS:GO'da insanların yaptığı bir pazar olduğu için karşılaştırmak çok mantıklı değil. İnsanlar isteseydi 5 lira bile olabilirdi çünkü.

Hocam CS:GO'da insanların yaptığı bir pazar olduğu için karşılaştırmak çok mantıklı değil. İnsanlar isteseydi 5 lira bile olabilirdi çünkü.

Hocam ama bıçaklar nadir çıkıyor nadir çıkan eşyalarda pahalı olur o yüzden karşılaştırmayı bıçak üzerinden yaptım.

Geliştirmek için Battlepass'den yeterli radyanit alabiliyorsun CS:GO'da bir bıçak en ucuz 500-600 TL iken Valorant'da 3550VP (2550+1250) yani 169TL'ye bir bıçak alabiliyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şaka maka siz öyle deyince mantıklı geldi.

Valorant'ın mağaza sistemi CS'den çok Fortnite'a benziyor ikisinde de fiyatları firma belirliyor ve istediğin zaman istediğin skini alamıyorsun ama Valorant'da fiyatlar Fortnite'dan çok daha pahalı.

Oyunda gece pazarı adlı bir şey var arada geliyor oradan almış olabilirler veya bazı yayıncılar sadakat puanı ile VP veriyor ve buna katılan çok oluyor büyük ihtimal öyle almışlardır.

Valorant'ın bir topluluk pazarı olsaydı güzel olabilirdi.

Oyunda gece pazarı adlı bir şey var arada geliyor oradan almış olabilirler veya bazı yayıncılar sadakat puanı ile VP veriyor ve buna katılan çok oluyor büyük ihtimal öyle almışlardır.

O yayıncıların isimlerini alabilir miyim biliyorsanız?

O yayıncıların isimlerini alabilir miyim biliyorsanız?

Ben izlemediğimden dolayı bilmiyorum ama sanırım YouTube de videoları var Twitch sadakat puanı ile VP alma yazarsanız videolar var oradan bakabilirsiniz ama ben hiç denemedim ne kadar doğru tam olarak bilmiyorum.

Zaten zor kazanılan birşey bide kayıplı olursa anlamı kalmaz
Özenip yeminden suyundan biriktirip alıyor millet

CS:GO'da en ucuz bıçaklar 1K'dan başlıyor şu an bence csgodakiler daha pahalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…