Vans vs Convers

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Hayatımda hiç Vans veya Convers almadım hep Nike giyindim. Vans alma taraftarıyım fakat bilekli mi bileksiz mi bilmiyorum. Sizce converse mi Vans mı ve bileksiz mi alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vans bileksiz, Converse bilekli giydim. Bana Vans biraz daha rahat geldi, görünüşü de daha hoş bence. Bileksizler giyip çıkarma açısından rahat ama Converse bilekliyi çıkarması zor biraz, Vans nasıldır bilmiyorum.

Converse bilekliyi bol pantolonla giyiyorum. Çok hoş geliyor benim gözüme. Rahatlık olarak bilemiyorum. Rahatlık arayan birisi bence bu tarz ayakkabılar tercih etmez.

Converse tasarım olarak iyi ama rahat değil. Bileksiz de Vans bilekli de Converse. Şahsen ben Conversein kötü taraflarını unutup Converse i tercih ediyorum.
Hayatımda hiç bilekli giymedim orjinal bileksiz vans alayım bide replika converse alayım diyorumda vansı ilk deneyişimi bilekli olsun istiyorum nedense.

Hayatımda hiç bilekli giymedim orjinal bileksiz vans alayım bide replika converse alayım diyorumda vansı ilk deneyişimi bilekli olsun istiyorum nedense.
Siz bilirsiniz hocam isterseniz 2sininde replikasyonlarını test edit ona göre orijinal alabilirsiniz. Şahsen benim tercihim Converse olurdu çünkü güzel tasarımı var, pantolon,şort vb altta gidiyor hep.

Siz bilirsiniz hocam isterseniz 2sininde replikasyonlarını test edit ona göre orijinal alabilirsiniz. Şahsen benim tercihim Converse olurdu çünkü güzel tasarımı var, pantolon,şort vb altta gidiyor hep.
Haklısınız önce ayakkabı alıp sonra kıyafet alacaktımda bir arkadaşım farklılık olsun bilekli vans al diyor o yüzden karışıyor aklım.

Haklısınız önce ayakkabı alıp sonra kıyafet alacaktımda bir arkadaşım farklılık olsun bilekli vans al diyor o yüzden karışıyor aklım.
Bilekli de Converse alın. Derim ben. Şehrinizde herhangi bir mağaza yokmu deneyebiliceğiniz? Yok ise herhangi bir ayakkabıcı da replika vardır muhtemelen onları denerseniz. En kötü sipariş edip, deneyip iade edersiniz.

Bilekli de Converse alın. Derim ben. Şehrinizde herhangi bir mağaza yokmu deneyebiliceğiniz? Yok ise herhangi bir ayakkabıcı da replika vardır muhtemelen onları denerseniz. En kötü sipariş edip, deneyip iade edersiniz.
İzmir'de yaşıyorum ama merkeze uzak bölgesinde. Ayakkabıcılara bi' bakayım.

Arkadaşlar vans ile converse arasındaki farklar neler? Bunu açıklayan bir video var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı