Vatan B.stokta olmayan ürünü getirtebiliyoz mu?

Ah hocam ah, o kartı almak isteyen şu anda yüzlerce Türk vatandaşı mevcut. Fakat stoklarda acayip bir sıkıntı var. Bulmanız şu anlık çok ama çok zor.

Ürün Ön Sipariş'e açıldığı zaman ürünün parasını ödeyin, sıraya girin. Vatan'a geldiği zaman Ön Sipariş yapan herkese yollayacaklar.

Dün akşam Vatan Bursa/Nilüfer şubesi ile görüştüm. Şuanda Msi gtx 970 2 şubede varmış getirebiliriz dediler. 980 hakkında bilgim yok ama gidip öğrenebilirsiniz.

Gittiğinizde atıyorum Ankara'da Nata Vega şubesinden alacaksınız. Ürün söğütözünde varsa ücretini ödedikten sonra 2 gün içerisinde istediğiniz şubeye getiriyorlar. Bilgisayarımı alırken ekran kartımı ve işlemcimi bu şekilde almıştım.

Getirtme olayı stokta varsa oluyor diye biliyorum. İnternet üzerinden siparişi verdiğimde, siparişin bir kısmı İnternet mağazasından, bir kısmı da İzmir'den kargolandı. Ama stokta olmayan ürünü kişiye özel getirteceklerini sanmıyorum, ön siparişe açılmasını beklemek lazım.

Üzüldüm ya boyle guclu bi ekrankartini satmamak Turkiye nin ayibi sozum vatan ve dier tekn.markalarina

Ah hocam ah, o kartı almak isteyen şu anda yüzlerce Türk vatandaşı mevcut. Fakat stoklarda acayip bir sıkıntı var. Bulmanız şu anlık çok ama çok zor.

Ürün Ön Sipariş'e açıldığı zaman ürünün parasını ödeyin, sıraya girin. Vatan'a geldiği zaman Ön Sipariş yapan herkese yollayacaklar.
Acilmaz ki ön siparişe acilirsa ben takip edemem hmn kontenjan dolar
Bu arada bn msigtx970 istiyorum ama link 980 gosteriyo basinca 970 atiyo yanlislik olmasin konu
msi gtx970

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı