Vatan Bilgisayar %30 indirim ne zaman ?

%50 yaparsa batarlar abi...
Batmazlar emin ol en az %45 karları var, düşün artık gerisini en az dedim, sattıkları her üründen. Sizin koşa koşa %25 indirim diye gittiğiniz indirimler aslında sadece küçük bir gösteriş. Bakkal diye dalga geçtiğiniz yerler bazen vatan, teknosa, bimeks gibi firmalardan daha uyguna ürünleri sağlayabiliyor. Faturasını bile kesebiliyor. Büyük firmalar ürünleri toptan aldıkları için kar oranları oldukça yüksek. Sallıyorum bir bakkal bir ürünü 1300 e kendine mahal ediyorsa bu vatanda 1200 e mahal ediyor. Ama büyük firmalar ne yapıyor sıcak satış işlemi yapıyor. Bakkallardan bilgisayar alırsan bulunduğun il, ilçe e bağlı 1- 2 gün e senin elinde oluyor. Bu işin detayı çok aslında bu arada Recep daha detaylı bilgiye sahip diye düşünüyorum.

Yalnız bu indirim mağazalarda olmayabilir indirim günü "İnternete Özel" ibaresi olup olmadığına dikkat edin eğer mağazaya gidecekseniz.

Önce şişirecek sonra indirecek. Bende karne günü almayı planlamıştım ama stokta felan kalmaz diye düşündüm. Ben avrupa kıtasında yaşıyorum stokta olan yerler hep bostancı,kadıköy. Uzak yerler.Gerçi metrobüsün ne büyük bir şey olduğunu o zaman anlıyorsun. Hem ucuz hem hızlı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı