Vatan Bilgisayar açılınca indirim olur mu?

Mağazaların açılmasından dolayı değil de 10. nesil işlemciler çıktı yakında 4000 AMD ve 3000 NVIDIA'da çıkacak bunları gözetip stokları eritmek için indirim yapabilirler.

Ben de pc toplayacağım. Bu kdv indiriminin zamanı belli mi ? İndirim % kaç civarı oluyor. 6-6.5k civarı bir kasa almayı düşünüyorum. Aslında incehesapta bayağı uygun fiyatlara bulunabiliyor ama şikayetleri okuyunca vatan daha güvenilir duruyor. Orayla fark indirimlerde 200-300 bandında kalırsa Vatanı tercih edeceğim.

Hocam ben Vatan'dan vazgeçtim Pazar günü 7011 olan sistem şu an 7648 lira.

Ben de sizin gibi indirim yapılmasını bekliyordum konunuzu yeni gördüm. 31 Mayıs gecesi akşam 9'dan sonra saçma bir şekilde ekran kartlarına 300-500 TL arasında zam koyuldu. Kur farkı falan da değil tamamen keyfi ve ben de Vatan'dan vaz geçtim. İnternet üzerinden bulduğum indirimli ürünleri güvenilir sitelerden alıp geçeceğim. Fiyat politikası bu kadar saçma bir firma ile neden bu kadar vakit harcadıysam gerçekten pişman oldum. 2 aydır Vatan açılsın alıyım diye bekliyordum ama bu son keyfi "mağzalar açıldı hadi iteleyelim" mantığı ile yapılan zam kararımı değiştirdi.
Arkadaşlar indirimin ne zaman olacağı belli değil.
Satışlar azalsa yaparlardı ancak gördüğüm kadarıyla stokları bitme noktasına gelecek kadar satış yapılıyor ürünlerde. Bu yüzden indirim yapılacağını zannetmiyorum yakın zamanda.
Sanmıyorum, fabrikalar çalışmadığı için stoklar azaldı. Zam yapılabilir.
O zam 1 ay önce yapıldı ekran kartları 1000 - 1500 lira zamlandı sonra eski fiyatlarına dönmeye başladı ürünler ama doların yükselmesinden ötürü fiyatlar eski seviyeye inmedi. Fakat şuan Vatan'ın zamlarının stokla alakalı olduğunu düşünmüyorum. Ya yakında indirim yapacaklar o yüzden önce bindirim yapıldı yada nasılsa alınıyor mağazalar açıldı diye arttırıldı.
Ben de PC toplayacağım. Bu KDV indiriminin zamanı belli mi? İndirim % kaç civarı oluyor. 6-6.5k civarı bir kasa almayı düşünüyorum. Aslında İncehesap'ta bayağı uygun fiyatlara bulunabiliyor ama şikayetleri okuyunca Vatan daha güvenilir duruyor. Orayla fark indirimlerde 200-300 bandında kalırsa Vatan'ı tercih edeceğim.

Ben İncehesap'tan ekran kartı ve işlemciyi almadığım için pişman oldum. Vatan KDV indirimi yaparsa 100 lira 200 lira pahalı olur ama garanti süreci yaşarsam sıkıntı olmaz diye bekledim ama Vatan kur artmasa bile zam yapabiliyor. KDV indirimini ise ne zaman yapacağı meçhul olduğu için 2 ay bile bekletebiliyor, bunları öngöremediğim için şu an ekran kartı ve işlemciye KDV indirimi gelsin dolar atmadığı halde yapılan zam geri çekilsin diye bekliyorum. Tavsiyem internette ucuza gördüğünüz parçaları bilindik siteler satıyorsa düşünmeden alıp geçin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı