Vatan Bilgisayar Alternatifi

Yusuf Volkan

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, öncelikle hepinize iyi Ramazanlar.

Bilgisayar toplayacağım ama Vatan Bilgisayarda fiyatlar hep uçmuş. Önceden ürünler daha ucuzdu artık dolardan ($) mı kaynaklanıyor bilmiyorum ama tüm ürünlerin fiyatları tavan yapmış...

Neyse konuya geleyim; Bilgisayar toplayacağım şöyle bi 5.000 - 6.000 TL arasında bir sistem olacak. Vatan Bilgisayardan toplamak istemiyorum ama başka nereden alabilirim? Şöyle malları garantili olan sağlam bildiğiniz bir mağaza var mıdır? Vatandan alarak zarar etmek istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim... :)

Yardım edecek olan yok mu?

2 hafta önce sinerji, nova ve inventustan alım yaptım. Hiçbirinde sorun yaşamadım. Fiyatları da vatana göre daha uygun.

Webdenal'ı yazmayı unutmuşum. Onda bir sıkıntı çıkmadı.

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar... Peki bu söylediğiniz (Hepsiburada, İnventus, Hızlı al, Nova Bilgisiyar, Sinerji, Webden al) sitelerde ürün iade edimi gibi yardım ediyorlar mı? Diyelim bir parçada sıkıntı çıktı Vatan gibi kazık atmıyorlar değil mi?

Dün EksenBilgisayar'da bir power aldım, bana attığı E-Mailde aynen şunu yazıyordu; "Kargonuzu teslim almadan önce ürünğnüzü kontrol etip sorunsuz olduğundan emin olduktan sonra teslim alın" deniliyordu. Bu bence onun ne kadar sağlam olduğunun kanıtıdır. (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbette İnventus. Başka hiçbir yeri önermem. Paranız yoksa Eksen Bilgisayar'da fena değildir. Ama şimdiye kadar İnventus'tan şikayetçi olan bir kişiye rastlamadım. Bu arada herkese merhaba :)

webdenal.com
Gayet ucuz bütün sistemimi ordan topladım. Fiyat yaklaşık 300 TL aşağıya indi. Bunun haricinde güvenebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı